En
تاریخ : شنبه 19 خرداد 1397
کد 3525

پیام تبریک مشاور فرماندار ورامین در پی افتخار آفرینی بانوی ورزشکار ورامینی

مشاور فرماندار و مسئول امور بانوان فرمانداری ورامین ، کسب رتبه سوم رشته پرتاب وزنه آسیا توسط ریحانه آرانی ، بانوی ورزشکار شهرستان ورامین را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در متن پیام شهره عرب شیرازی مسئول امور بانوان فرمانداری ورامین به مناسبت کسب رتبه سوم رشته پرتاب وزنه آسیا توسطه ریحانه آرانی بانوی ورزشکار شهرستان  آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
با لطف خداوند متعال و تلاش و پشتکار ورزشکار با اخلاق شهرستان ورامین ، بار دیگر پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی توسط ریحانی آرانی در آسیا به اهتزاز در آمد تا توانمندی دختران این مرز و بوم بار دیگر به اثبات رسد.
کسب نخستین مدال رشته دو میدانی در تاریخ جمهوری اسلامی توسط این بانوی ورزشکار نه تنها دل مردم شهرستان ورامین را شاد کرد که افتخاری عظیم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به همراه آورد ، افتخاری که مسیر را برای توسعه فعالیت های ورزشی قهرمانی دختران این مرز و بوم را همواره کرده و یقینا در آینده ای نه چندان دور ، شاهد افتخار آفرینی سایر دختران ایران اسلامی در میادین ورزشی بین المللی خواهیم بود.
اینجانب کسب رتبه سوم آسیا در رشته پرتاب چکش توسط ریحانه آرانی را به خانواده این ورزشکار قهرمان و مردم شریف شهرستان ورامین تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای تمامی ورزشکاران ایران اسلامی آرزوی موفقیت دارم.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 خرداد 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 101