En
تاریخ : چهارشنبه 13 تير 1397
کد 3570

جلسه ستاد امور جوانان ورامین برگزار شد

با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین ، جلسه ستاد امور جوانان شهرستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این جلسه که با حضور محمدرضا یوسفی فرماندار ، عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی انتظامی و محمد پیرای دبیر مجمع سمن های جوانان استان تهران برگزار شد ، مسائل و مشکلات جوانان مورد بررسی قرار گرفت.
فرماندار شهرستان ورامین گفت : به منظور ساماندهی  فعالیت جوانان و بهره گیری لازم از توان و ظرفیت آنان ، خانه جوان در شهرستان ورامین راه اندازی می شود.
محمدرضا یوسفی اظهار داشت : حل مشکل جامعه در گرو رفع مسائل و مشکلات جوانان است و تا زمانی که از ظرفیت این افراد استفاده نشود نمی توان راه حلی اساسی در این خصوص پیدا کرد.
وی گفت :درب اتاق مسئولان باید همواره بر روی جوانان باز باشد ، مسئولان وظیفه دارند تا حرف جوانان را شنیده و نظرات آنان را در تصمیم گیری ها مورد توجه قرار دهند چرا که هر گاه به جوانان اعتماد کردیم ، نتایج قابل قبولی را به دست آورده ایم.
وی با تأکید بر راه اندازی هر چه سریعتر خانه جوان در ورامین گفت : انه جوان امتیاز بسیار بزرگی برای ورامین محسوب می شود تا در آن شاهد رشد و پیشرفت جوانان و ساماندهی امور آنان باشیم به این منظور فرمانداری ورامین زمینی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع را در بهترین نقطه شهر را در اختیار اداره ورزش و جوانان گذاشته است تا هر چه زودتر شاهد راه اندازی این مرکز باشیم.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 تير 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 57