En
تاریخ : پنجشنبه 14 تير 1397
کد 3571

جلسه بررسی وضعیت ورزش ورامین با حضور معاون وزیر ورزش برگزار شد

با حضور کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران جلسه بررسی وضعیت ورزش ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین در این جلسه که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد ، مسائل مربوط به احداث استادیوم 5 هزار نفری ورامین و سالن های ورزشی مورد بررسی قرار گرفت.
رضا گل محمدی در این جلسه گفت : کل اعتبارات استانی حوزه ورزش شهرستان ورامین ، 30 میلیارد ریال است که با با پیگیری های صورت گرفته و به دلیل جایگاه ورزش شهرستان ، این اعتبار به 50 میلیارد ریال افزایش یافت.
وی گفت : یکی از مهمترین پروژه های ورزشی شهرستان ورامین ، احداث استادیوم 5 هزار نفری این شهرستان است که در فاز نخست این طرح که هفته دولت به بهره برداری می رسد ، یک هزار سکوی ورزشی در اختیار علاقمندان به ورزش ورامین قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: با افتتاح این پروژه ، رقم اعتبارات شهرستان ورامین در حوزه ورزش به 150 میلیارد ریال افزایش می یابد.
وی بیان کرد: یکی از ویژگی های شهرستان ورامین در حوزه ورزش ، توجه به ورزش روستایی است که این امر با همراهی فرماندار ورامین و دهیاران با احداث سالن های ورزشی روستایی باعث ارتقاء سطح زیرساخت های ورزش روستایی شده است.
گل محمدی افزود : به منظور احداث زمین فوتبال روستای احمد آباد از توابع بخش مرکزی و روستای آبباریک از توابع بخش جوادآباد ورامین ، اعتبار مورد نیاز در نظر گرفته است ضمن این که به منظور تکمیل سالن ورزشی 15 خرداد ورامین که به زودی به بهره برداری می رسد ، 4 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که دو سوم آن تأمین شده است.
وی تصریح کرد: در سال جاری به منظور تأمین کفپوش 15 سالن ورزشی استان تهران ، اعتبارات لازم تأمین شده که با توجه به نیاز منطقه ورامین ، دو کفپوش در اختیار این شهرستان قرار می گیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت : در سال جاری ، احداث سه خانه جوان در سطح استان تهران در دستور کار قرار گرفته و بودجه مورد نیاز آن تأمین شده که یکی از این خانه های جوان در ورامین احداث می شود.
وی تأکید کرد: ورامین ، شهرستان پیشگام در انقلاب اسلامی است ورزش آن از جایگاه ویژه ای در استان تهران و کشور برخوردار است لذا برای ارتقاء جایگاه ورزش ورامین از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 14 تير 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 70