En
تاریخ : پنجشنبه 14 تير 1397
کد 3572

40 پروژه ورزشی تا پایان سال در کشور افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح 40 پروژه ورزشی در مناطق مختلف کشور تا پایان امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، حسن کریمی روز چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت ورزشی و احداث استادیوم 5 هزار نفره ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: از دولت های قبل تا کنون 700 پروژه ورزشی با پیشرفت فیزیکی زیر 50 درصد در کشور روی زمین مانده که تکمیل آن در حال حاضر اولویت وزارت ورزش نیست.
وی افزود : علاوه بر این ۲۳۶ پروژه ورزشی با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد در کشور وجود دارد که با تلاش های صورت گرفته ، امسال 40 پروژه تکمیل و تحویل داده می شود.
وی گفت : شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تا کنون احداث پروژه ورزشی جدیدی را تعریف نکرده و تکمیل پروژه های ورزشی دولت های قبل ، در اولویت این شرکت قرار دارد.
کریمی افزود : در مجموعه وزارت ورزش و جوانان و در حوزه عمران وظایف به سه بخش تقسیم شده که ادارات کل ورزش و جوانان پیگیر پروژه های استانی ، اداره کل فنی پیگیر پروژه های کوچک ملی و شرکت توسعه و نگهداری ، پیگیر پروژه های ملی است بنابراین این شرکت پیگیری پروژه های 2 هزار و 500 نفری به بالا را بر عهده دارد.
وی گفت : شرکت توسعه و نگهداری هیچ گونه دخل و تصرفی در حذف ، افزایش و یا کاهش پروژه های ورزشی ندارد و تنها مجری این طرح ها است.
کریمی با اشاره به لزوم احداث و تکمیل پروژه استادیوم 5 هزار نفری ورامین گفت : اجرای این پروژه در سال 1388 و در سفر رئیس جمهور دولت نهم به ورامین به تصویب رسید و تلاش داریم که در سال 97 و همزمان با هفته دولت ، فاز اول این پروژه را به بهره برداری برسانیم.
وی تأکید کرد: اعتقاد وزارت ورزش و تعهد دولت تدبیر و امید ، تکمیل و افتتاح پروژه های روی زمین مانده از قبل است.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از تمامی دستگاه ها و ارگان ها خواست تا در حد توان به مجموعه ورزش مناطق خود یاری رسانده و در توسعه فضاهای ورزشی بکوشند.
کریمی با تأکید بر لزوم غنی سازی اوقات فراغت جوانان با ورزش گفت : اوقات فراغت جوانان و پرداختن به ورزش ، نتایج مثبتی در ورزش قهرمانی به همراه دارد و بی توجهی به آن ، مشکلات جدی برای جامعه به همراه می آورد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 14 تير 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 46