En
تاریخ : پنجشنبه 14 تير 1397
کد 3574

ادارات ورامین ملزم به رعایت مصرف بهینه برق شدند

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین از کلیه ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا نسبت به رعایت مصرف بهینه برق اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، جلسه بررسی وضعیت مصرف برق شهرستان ورامین با ریاست عباسعلی سعیدیان معاون سیاسی انتظامی و رؤسای ادارات و نهادهای ورامین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .
عباسعلی سعیدیان در این جلسه گفت : شهرستان ورامین به دلیل قرار گرفتن در منطقه گرم ، در ایام تابستان با مصرف زیاد برق مواجه است که گذر از مشکل کمبود انرژی به همراهی تمامی مردم ، مسئولان و دستگاه های دولتی ، اجرایی و خدماتی نیاز دارد.
وی گفت : مصرف بهینه انرژی در شرایطی که کشور با بحران های مختلف سیاسی ، تهدیدها و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا و استکبار مواجه است باید به فرهنگ عامه مردم و مسئولان تبدیل شود.
وی تأکید کرد: مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی به معنی استفاده نکردن از امکانات موجود نیست بلکه فرهنگی است که در آن انرژی را پشتوانه ای برای کشور و فرصتی برای برخورداری آحاد جامعه از این امکانات می کند.
سعیدیان گفت : با تأکیدات صورت گرفته ، تمامی ادارات شهرستان ورامین موظفند تا از ساعت 13:30 به بعد ، وسایل برودتی و چراغ های اضافی خود را خاموش و از مدار مصرف خارج کنند.
وی اظهار داشت : برق منطقه ورامین موظف است لیست آن دسته از اداراتی را که نسبت به رعایت مصرف انرژی اقدام نکرده و مصرف خود را کاهش نداده اند را به فرمانداری اعلام کند که در این صورت با آن اداره برخورد می شود.
معاون فرماندار ورامین گفت : موضوع تغییر ساعات اداری ورامین در جلسات تخصصی بررسی و در صورت تأئید به ادارات و شهروندان اعلام می شود.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 14 تير 1397
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 56