En
تاریخ : يکشنبه 22 مهر 1397
کد 3763

طرح آمارگیری از مسکن روستایی در ورامین آغاز شد

رئیس بنیاد مسکن شهرستان ورامین گفت : چهارمین دوره طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی همزمان با سراسر کشور در این شهرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، عباس علیخانیان  گفت : چهارمین دوره طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی از امروز به مدت یک ماه و همزمان با سراسر کشور در 13 روستای بخش مرکزی و جوادآباد ورامین بر اساس طرح سازمان آمار اجرا می شود.
وی افزود : در این طرح در روستاهای کلاته ، قشلاق قوئینک ، خورین و ریحان آباد از بخش مرکزی و شمس آباد عرب ، حصار گلی ، آجربست ، هفت جوبه ، تجره ، جعفرآبادجنگل ، کویر آباد ، خالد آباد و موسی آباد بختیاری از بخش جوادآباد اجرای می شود.
وی هدف از اجرای این طرح را گردآوری آمار و اطلاعات از وضعیت آبادی ها و خصوصیات کمی و کیفی مسکن روستایی کشور به منظور شناخت برخی از ویژگی های مرتبط با مسکن در آبادی های کشور در هر یک از استان ها ، شناخت ویژگی های کمی و کیفی واحدهی مسکونی روستایی در کل کشور به تفکیک استان و شهرستان و شناخت ویژگی های کیفی و کمی واحدهای مسکونی تحت پوشش طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در سطح استان های کشور اعلام کرد.
علیخانیان گفت : در این طرح ، اطلاعات واحدهای مسکونی از طریق مصاحبه مستقیم با خانوار ساکن در واحد مسکونی و تکمیل پرسشنامه طرح و اطلاعات آبادی از طریق صحبت با مطلعین مجلی در آبادی جمع آوری می شود.
وی تعداد آمارگیران این طرح را 5 نفر اعلام کرد.
رئیس بنیاد مسکن شهرستان ورامین اظهار داشت : از سال 82 و هر پنج سال یک مرتبه طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در کشور اجرا شده است.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 مهر 1397
  • ساعت 03
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 18