En
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 3793

عملیات احداث زیر گذار پل امام رضا(ع) ورامین آغاز شد

عملیات احداث زیرگذر عابر پیاده پل امام رضا(ع) ورامین به منظور تردد شهروندان از زیر خط راه آهن سراسری تهران – مشهد و قطار شهری تهران – ورامین – گرمسار روز پنجشنبه آغاز شد.
فرماندار شهرستان ورامین در حاشیه اجرای این پروژه مهم در جمع خبرنگاران گفت : خط راه آهن سراسری تهران – مشهد و خطوط ریلی قطار شهری تهران – ورامین – گرمسار به دلیل عبور از میان شهر و منطقه مسکونی ، با خیابان های اصلی شهر تقاطع ایجاد کرده که به منظور رفع مشکل تردد ، دو پل روگذر امام رضا(ع) و زیرگذر 15 خرداد با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان توسط دولت اجرا گردید.
حسین کاغذلو اظهار داشت : با اجرای این دو پروژه مهم ، تردد شهروندان بین خطوط راه آهن با مشکل مواجه گردیده بود و آن ها مجبور بودند که برای رسیدن به مناطق دیگر ، از روی ریل ها عبور کنند که این کار خطراتی را با خود به همراه داشت.
وی افزود : پس از برگزاری جلسه مشترک با مدیرعامل شرکت راه آهن و حضور مسئولان راه آهن استان تهران در شهرستان ورامین ، مشکلات موجود در دو پروژه پل امام رضا(ع) و زیرگذر 15 خرداد مطرح گردید و دستورات لازم برای آغاز عملیات زیرگذر ویژه تردد عابران پیاده از خطوط راه آهن صادر گردید.
وی تصریح کرد: با توجه به تردد ده ها قطار از خطوط سراسری تهران – مشهد و همچنین قطار شهری ، مجوز عملیات احداث زیرگذر با بسته شدن دو خط راه آهن امروز صادر شد تا یک بخش از زیرگذر با تعبیه باکس های بتونی امروز و بخش دیگر فردا تکمیل گردد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 8