En
تاریخ : شنبه 27 ارديبهشت 1393
کد 38

همدلی و همراهی مسوولین می تواند به رفع مشکلات مردم ختم شود

فرماندار ورامین گفت: مسوولیت در این نظام الهی به نام هیچ شخصی خورده نشده و نباید به این عناوین و پست ها دلخوش باشیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ در مراسم معارفه محمد ارجستانی که در محل فرمانداری ورامین برگزار گردید ، از تلاش ها و زحمات سیدرضا طباطبایی و مجید میرزایی در طول تصدی بخشداری و سرپرستی بخشداری مرکزی ورامین تقدیر به عمل آمد.

فرماندار ورامین در این مراسم گفت : افراد در پذیرفتن مسوولین می باید جنبه معنوی آن را در نظر داشته باشند زیرا اگر این امر مورد توجه قرار نگیرد ، این مسوولین جز زحمت چیز دیگری را برای فرد به همراه نخواهد دشت .

محسن خوانساری گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه توجه به معنویت و ارزش های اسلامی بنا نهاده شده و مسوولین این نظام نیز می باید در انجام وظیفه خویش تنها رضایت خدا و خدمت رسانی به مردم را مورد توجه قرار دهند .

وی افزود : مسوولیت در این نظام الهی به نام هیچ شخصی خورده نشده و نباید به این عناوین و پست ها دلخوش باشیم ، مسوولیت زمانی خوب و اثر گذار خواهد بود که بتواند مشکلی از مردم را حل نموده و مسیر پیشرفت و تعالی کشور را فراهم نماید.

وی بیان داشت : این خودخواهی است که فرد تصور کند که او تنها کسی است که می تواند از پس این مسوولیت بر آید بلکه بسیاری از افراد هستند که به دلایل مختلف نتوانسته اند توانمندی های خود را عرضه نمایند بنابراین نباید به این میزها و پست ها دلخوش بود و از زمان کوتاه خدمت تنها در جهت گره گشایی از مردم باید بهره جست.

خوانساری گفت : این واقعیتی است که در نهایت همه ما رفتنی هستیم و باید تلاش کنیم در هنگام رفتن خود از عملکردمان راضی بوده و مردم از رفتنمان خوشحال نباشند.

وی با تقدیر از زحمات بخشداران سابق بخشداری ورامین گفت : یکی از مهمترین اصول در انتخاب مسوولین جدید شهرستان ورامین ، بومی آنها است تا به واسطه توان و ظرفیت آنان بتوان زمینه پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان را فراهم کرد .

فرماندار ورامین گفت : همدلی و همراهی مسوولین می تواند به رفع مشکلات مردم ختم شود .

وی تصریح کرد : بخشدار نماینده دولت است و باید با توان و تلاش و نیز تکیه بر فعالیت هایی که در دوره های پیش گرفته شده زمینه خدمت رسانی بیشتر به مردم منطقه به ویژه روستاهای بخش مرکزی را فراهم کند .

  • نوشته شده
  • در شنبه 27 ارديبهشت 1393
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 853