En
تاریخ : يکشنبه 2 دي 1397
کد 3880

ساماندهی وانت بارهای سیار ورامین آغاز شد

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین گفت: طرح ساماندهی وانت بارهای دوره گرد و میوه فروش در سطح معابر و میادین این شهرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، سیدابوالفضل قاسمی با اشاره به دستورالعمل ابلاغی از سوی شورای اسلامی شهر ورامین مبنی بر ممانعت از فعالیت وانت بارهای سیار درخیابان های اصلی شهر افزود: طرح ساماندهی این خودروها از امروز شنبه آغاز شد و مالکان این خودروها ظرف مدت 72 ساعت فرصت دارند تا در ده نقطه تعیین شده از سوی شهرداری مستقر شوند.
وی افزود : توقف این خودروها در نقاط حادثه خیز، خیابان های اصلی ، میادین و معابر عمومی مشکلاتی را برای تردد دیگر خودروها به وجود آورده و برخی از حوادث رانندگی ، ناشی از توقف این خودروها در حاشیه راه های اصلی شهر است.
قاسمی به جلسات کارشناسی برگزار شده با پلیس راهور و اتحادیه وانت بارهای شهرستان ورامین اشاره و اضافه کرد: ده نقطه امن برای استقرار این خودروها برای کسب روزی حلال مالکان در نظر گرفته شده است.
وی، بلوار الغدیر مقابل مدرسه سوده ، جنب بیمارستان شهید مفتح ، بلوار ضلع جنوبی بیمارستان، سردخانه باغ صالح، سکینه بانو، 20 متری خبرنگار، امامزاده یحیی کهنه گل، خیابان بیهقی ،شهرک رضی ، بلوار 45 متری امام خمینی و میدان مادر را از جمله این اماکن اعلام کرد.
معاون خدمات شهری شهرداری ورامین تأکید کرد : هر گونه سد معبر و مزاحمت در پیاده رو و سواره رو مطابق قانون ممنوع است و خودروهایی که مرتکب این تخلف می شوند توسط پلیس راهور اعمال قانون می شوند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 دي 1397
  • ساعت 05
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 11