En
تاریخ : يکشنبه 9 دي 1397
کد 3894

شايستگي هاي اخلاقي و حرفه اي بودن از ويژگي هاي مهم پليس با بصیرت است / امروز مردم ایران بصیرت خود را به جهان صادر می کنند

فرمانده انتظامي استان با اشاره به ضرورت برگزاري دوره هاي بصيرت گفت: شايستگي هاي اخلاقي و حرفه اي بودن از ويژگي هاي مهم پليس با بصیرت است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین به نقل از خبرگزاری پليس؛ سردار "عبدالــرضا ناظــری" در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره بصيرت در جمع مديران لايه یک فرماندهي انتظامي شرق استان تهران که با حضور آیت الله "مقتدایی" عضو مجلس خبرگان رهبری و مدیر شورای عالی حوزه علمیه در قم برگزار شد ضمن گرامیداشت یوم الله 9 دی ، اظهار داشت:هدف از برگزاری این دوره تعمیق بصیرت دینی ، تقویت بنیان فکری و ارتقاء  آگاهی و بینش سیاسی کارکنان است.
وی حضور در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران را توفیقی بزرگ برای بصیرت جویان دانست و عنوان کرد:یکی از ملزومات سازمان عظیم نیروی انتظامی ارتقاء و حفظ بصیرت است.
رئيس پليس شرق استان تهران با اشاره به تدوين اولويت ها و آرمان هاي سازمان نيروي انتظامي بر اساس قوانين و احکام شرع گفت: دفاع از مردم، دفاع از ارزش هاي اسلامي جامعه و دفاع از قانون و قانونمداري ، اهدافي است که به عنوان قالبي براي برنامه ريزي مي تواند در دستور کار پليس قرار بگيرد.
اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به ويژگيهاي يک پليس موفق اسلامي گفت: شايستگي هاي اخلاقي و حرفه اي بودن يکي از ويژگيهاي مهم پليس بوده و لذا پليسي موفق است که با ادب و بصيرت ، شناخت و تدين بروز بوده و آشنايي و مطالعات علمي خوبي داشته باشد.
وي در ادامه با اشاره یه گرامیداشت سالروز 9 دی ماه و اینکه امروز مردم ایران بصیرت خود را به دنیا صادر می کنند بيان داشت: پايه و اساس بصيرت در دين اسلام ولايت فقيه است و بصيريت يعني همان اسلام شناسي و حضور مردم در حماسه 9 دی ماه 88 یعنی قوه تجزيه و تحليل،پيش بيني حضور با بصیرت در صحنه است.
سردار ناظری در پایان برنامه های هشتمین دوره بصیرت غیر متمرکز استان را برشمرد و خاطرنشان کرد: آشنایی با مفهوم عدل وانصاف ، مسائل سیاسی روز ،ابعاد شخصیتی ائمه معصومین (ع) سبک زندگی وآسیب ها و تهدیدات پیش رو فرماندهان ومدیران از موضوعاتی هستند که فراگیران دراین دوره با استفاده از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه آشنا خواهند شد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 دي 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 12