En
تاریخ : سه شنبه 18 دي 1397
کد 3919

جلسه ستاد مدیریت بحران ورامین برگزار شد

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این جلسه که با حضور کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران ، معاون عمرانی ، بخشداران مرکزی و جوادآباد و اعضای ستاد برگزار شد ، مسائل مربوط به مدیریت بحران شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
فرماندار ورامین در این جلسه گفت : شهرستان ورامین به دلیل همجواری با محور اصلی قم – گرمسار ، نقش مهمی را در زمان بروز حوادث ایفا می کند و می تواند به عنوان شهرستان معین ، به سایر مناطق همجوار خدمات خود را ارائه کند.
حسین کاغذلو افزود: در جریان بارش سنگین برف در سال گذشته ، بخشی از محور قم – گرمسار و حسن آباد مسدود شد که امداد رسانی به در راه ماندگان تنها از طریق ورامین امکان پذیر بود که البته این خدمات به بهترین شیوه ارائه شد.
وی اظهار داشت : ورامین در حوزه هلال احمر با مشکلات بسیاری مواجه است که لازم است این مشکلات در جلسات تخصصی احصا و تصمیمات مقتضی برای رفع آن اتخاذ شود.
کاغذلو با تأکید بر لزوم ساخت سوله مدیریت بحران در شهرسان ورامین گفت : طرح استقرار سوله مدیریت بحران در روستاهای زواره و خورین به کارشناسان ارائه شده تا پس از تأئید طرح ، این اماکن تجهیز و استاندارد سازی شود.
وی گفت : تشکیل خانه هلال  کار بزرگ و ارزنده است و روستاهای ورایمن ، ظرفیت ایجاد آن را دارند .
فرماندار ورامین افزود : با توجه به وضعیت اقتصادی  حاکم بر کشور نمی توان برای ساخت این خانه ها هزینه زیادی را صرف کرد و باید از ظرفیت های موجود در روستاها برای ایجاد این خانه ها استفاده کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 دي 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 13