En
تاریخ : چهارشنبه 19 دي 1397
کد 3922

دیدار رئیس اتاق اصناف با فرماندار شهرستان ورامین

حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین با سید عباس میری رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، حسین کاغذلو روز چهارشنبه در دیدار با رئیس اتاق اصناف و رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت : فعالیت بیش از 12 هزار واحد صنفی در شهرستان ورامین نشان از وسعت عمل و فعالیت های اقتصادی این بخش عظیم از جامعه دارد.
وی افزود : بازاریان و اصناف همواره ثابت کرده اند که با فعالیت صحیح و قانونمند اقتصادی ، ثبات را به جامعه ارزانی داشته و اجاز نمی دهند تا از هم گسیختگی های ناشی از توطئه دشمنان ، بازار را با تلاطم دائمی همراه سازد.
وی تصریح کرد: هر چند که فعالان واحدهای صنفی برای گذران زندگی ، باید از سود معقول برخوردار باشد ولی لازم است در شرایطی که دشمن تلاش دارد تا به واسطه تحمیل مشکلات اقتصادی ، نظام را ناکارآمد جلوه دهد ، ملتهب کردن بازار ، دشمن را در رسیدن به اهداف شومش یاری می رساند و این اقدام آب به آسیاب دشمن ریختن است.
وی گفت : این حقیقتی است که شرایط اقتصادی کشور با ایستادگی و مقاومت مردم ، هدایت های رهبر معظم انقلاب و تدابیر دولت در حوزه های مختلف اقتصادی و ارزی ، به سمت اصلاح پیش می رود و این مهم با همراهی اصناف به عنوان جامعه تأثیرگذار در حوزه اقتصاد کشور با سرعت بیشتری محقق می شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 دي 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 13