En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 3991
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، حسین کاغذلو فرماندار ورامین، معاونین فرماندار، مسئولان شهرداری، دادستان عمومی و انقلاب، فرماندهی انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ورامین درمیان مردم قرار گرفته و به صورت مستقیم مشکلات مردم را شنیده و دستورات لازم برای رفع مشکلات آنان را صادر کردند.
فرماندار شهرستان ورامین رسیدگی به امورات مردم را وظیفه مسئولان اعلام کرد و افزود: یکی از مهمترین برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی، برداشته شدن فاصله بین مردم و مسئولان است، مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب باید مطالبات خود را بیان کنند و مسئولان نیز موظفند تا بر اساس قانون، مشکلات مردم را بررسی و رفع کنند.
حسین کاغذلو اظهار داشت:برگزاری جلسات ملاقات مردمی، اجرای طرح های بازدید ازروستاها و محلات مختلف، حضور در مراسمات مختلف و مساجد و حسینیه ها همه به خاطر ایجاد ارتباط مستمر با مردم است چرا که بدون حضور ، مشارکت و همفکری مردم مشکلات جامعه برطرف نمی شود.
وی تصریح کرد: وحدت بین مردم و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اقتداری بی نظیر رسانده و یقینا امتداد این وحدت و همدلی در سایه حرکت در مسیر آرمان های شهدا و امام راحل و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب این اقتدار را روز افزون می کند.