En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 3995

دعوت فرماندار شهرستان ورامین به حضور در راهپیمایی 22 بهمن

حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین طی پیامی از مردم و مسئولان شهرستان ورامین خواست تا با حضور پرشور در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن ، بار دیگر اقتدار و عزت ایران اسلامی را به نمایش گذاشته و با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در متن این پیام آمده است:
وَالفَجر وَ لَیالٍ عشر
بار دیگر ایران اسلامی در آستانه خلق حماسه ای دیگر از سوی مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی 22 بهمن قرار گرفته است ، روزی که ایران اسلامی به واسطه حضور مردم و هدایت های امام راحل از یوغ رژیم ستم شاهی رهایی پیدا کرد و عطر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در فضا پراکنده شد.
امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را به جشن می نشیند که به واسطه حضور با صلابت مردم درصحنه ، هدایت های رهبر معظم انقلاب ، برنامه های دولت تدبیر و امید و همدلی مردم و مسئولان به اقتداری بی نظیر دست یافته و اهداف و آرمان های انقلاب در جامعه پیاده شده است.
مردم ایران اسلامی به ویژه مردم ولایت مدار شهرستان ورامین به عنوان طلایه داران قیام خونین 15 خرداد سال 42 که امام راحل از آن به عنوان مبداء انقلاب یاد کردند در حالی در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر حضور پیدا کردند که دشمنان قسم خورده نظام ، در خیال خام خود نرسیدن انقلاب به چهل سالگی را می پروراندند.
این جانب ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در جشن های پیروزی انقلاب در ایام الله دهه مبارک فجر ، از آحاد مردم و مسئولین درخواست دارم تا با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲بهمن ، بار دیگر خاطره حماسه قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ را زنده کرده و ثابت کنند که فرزندان خلفی برای کفن پوشانی هستند که پایه اساسی انقلاب اسلامی را بنا نهادند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 3