En
تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397
کد 3996

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ورامین برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، مردم شهرستان ورامین با حضور در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن 22 بهمن، فریاد زنده باد ایران سر دادند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، مردم خداجوی شهرستان ورامین از ساعات اولیه روز دوشنبه با اجتماع در مقابل مصلای صاحب الزمان(عج) این شهر اجتماع کردند و خود را برای خلق حماسه ای دیگر، همچون قیام خونین 15 خردد سال 42 و 10 دی سال 57 که در آن ده ها نفر از جوانان خویش را درراه مبارزه با رژیم ستم شاهی تقدیم اسلام کرده بودند آماده ساختند.
فرماندار ، معاونین فرمانداری، بخشداران مرکزی و جوادآباد و روسای ادارات شهرستان نیز همپای سایر مردم در این راهپیمایی حضور داشتند.
راهپیمایان در ساعت9:30 با حرکت در مسیرهای پیش بینی شده، ضمن عبور از خیابان شهدا محل به شهادت رسیدن چهارنفر از جوانان برومند این دیار در قیام 10 دی سال 57، قتلگاه این شهیدان را گلباران کردند.
مردم ورامین که در طول دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و 400 شهید تقدیم اسلام کرده اند و با حضور مداوم خود در صحنه های مختلف، پایبندی خویش را به ارزش های اسلامی ثابت کرده اند، این بار نیز در آزمونی دیگر خوش درخشیدند و ثابت کردند که وارثان خوبی برای پدران کفن پوش خویش هستند.
قرار گرفتن چهار نسل از انقلاب از پیران موی سپید کرده تا خردسالان شیرخوار درراهپیمایی 22 بهمن ورامین،این واقعیت را ثابت کرد که انقلاب متعلق به گروه، حزب و یا دوره خاصی نیست و عشق به انقلاب در رگ، پوست،گوشت و خون این مردم ریشه دوانده است.
ورامینی ها بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن کفن بر تن کردند تا بار دیگر این پیام را به جهانیان برسانند که از میراثی که پدرانشان برای آنان به امانت گذاشته اند به بهای خونشان حراست می کنند.
اقشار مختلف جامعه از ورزشکاران، نیروهای نظامی و انتظامی، عشایر و دانش آموزان با بر تن کردن لباس های فرم و مخصوص خود جلوه های با شکوهی از همدلی مردم در دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 بهمن 1397
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 4