En
تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397
کد 3997

حضور آگانه مردم در راهپیمایی 22بهمن مانور اقتدر نظام است

فرماندار شهرستان ورامین گفت : حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، مانور اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و نشان از پشتوانه مردمی این نظام الهی دارد.
حسین کاغذلو روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ورامین در جمع خبرنگاران گفت: حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که دشمنان قسم خورده نظام هیچگاه مردم و قدرت نظام را که ناشی از این حضور مردمی است نشناخته اند و الا هیچ گاه سخن از نابودی نظام به زبان نمی آوردند.
وی تصریح کرد: حضور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن نشان  از مسئولیت پذیری ، ولایت مداری و بصیرت مردم ایران داشته و ثابت می کند که مردم ایران در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.
وی تصریح کرد:پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل، تحقق نصرت الهی بود که خداوند نوید آن را به مردم داده بود که اگر استقامت کنید، قطعا به پیروزی خواهید رسید.
فرماندار ورامین گفت: ایران اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را به جشن نشسته که ایستادگی و مقاومت مردم ، توسل به ارزش های اسلامی و برخورداری از رهبری دینی و ولایت فقیه، اقتدار نظام زبانزد دوست و دشمن شده و انقلاب اسلامی ملت ایران به الگویی تمام عیار برای تمامی ملت های آزادیخواه جهان تبدیل شده است.
وی افزود: حضور آگانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن در حالی شکل گرفت که استکبار جهانی تصور می کرد که فشارهای اقتصادی و تحریم ها باعث می شود انقلاب به بلوغ خود در چهل سالگی نرسد ولی مردم بار دیگر ثابت کردند که یاوه گویی های استکبار نه تنها خللی در عزم و اراده آنان به وجود نمی آورد بلکه آنان را به ادامه قدرتمند این مسیر مصمم تر از قبل می کند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 بهمن 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 4