En
تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397
کد 4000

فعالیت صحیح روابط عمومی ها خدمت رسانی به مردم را ارتقاء می دهد

فرماندار شهرستان ورامین گفت :اگر روابط عمومی در جایگاه ویژه خود به درستی اطلاعات را به مدیر دستگاه منتقل کرده و وظیفه خود را به خوبی ایفا کند، خدمت رسانی به مردم ارتقاء پیدا می کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، حسین کاغذلو  در دیدار با اعضاء هیأت رئیسه شورای روابط عمومی شهرستان ورامین گفت: شورای روابط عمومی جایگاهی قانونی است که با وحدت رویه، و استفاده از شیوه های نوین اطلاع رسانی، می تواند ارتباطی دو سویه بین مردم و مسئولان ایجاد کرده و سبب ارتفاء خدمت رسانی به مردم شود.
وی افزود:مهمترین اصل در فعالیت جمعی، تکیه بر مشترکات افراد فارغ از هر گونه نگرش و تفکر سیاسی و اجتماعی است، مهمترین اصل در ورامین، رشد و توسعه همه جانبه شهرستان است و اگر این اصل مورد توجه تمامی افراد قرار گرفته و با استفاده از آن بتوان از تمامی ظرفیت های موجود از جمله افراد صاحب نظری که حتی خارج از شهرستان دارای مسئولیت هستند استفاده کرد می توان آینده روشن تری را برای ورامین ترسیم کرد.
وی تأکید کرد: مهمترین اصل، در نظرگرفتن منافع مردم به دور از هر گونه نگاه سیاسی است و این مهم جز با وحدت رویه و پرهیز از اقدامات جزیره ای به دست نمی آید.
کاغذلو گفت: تا زمانی که کار به صورت جمعی انجام نشود و تفکرات دلسوزانه به عمل تبدیل نشود، نباید انتظار تغییرات مثبت در جهت ارتقاء سطح زندگی و خدمت رسانی به مردم بود.
وی گفت : شورای روابط عمومی به عنوان بازوی توانمند مدیران اجرایی باید اثر گذاری خود را در افزایش میزان اطلاع رسانی با همکاری مستقیم با رسانه ها به نمایش گذاشته و مردم را نسبت به اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی که امیدآفرین است آگاه سازند.
فرماندار ورامین گفت: امروز دولت تدبیر و امید و نظام بیش از یک هزار میلیارد ریال در روستاهای شهرستان برای برخورداری آحاد جامعه از مواهب جمهوری اسلامی هزینه کرده است، این اقدامات باید به اطلاع همه مردم برسد تا کارایی نظام در اداره تمامی امور کشور بیش از گذشته ثابت شود.
وی بر تعامل سازنده مدیران روابط عمومی با اصحاب تأکید کرد و افزود: اگر اقدامات صورت گرفته در مناطق مختلف از طریق رسانه ها اطلاع رسانی نشود، بسیاری از اقدامات ابتر و بدون  اثر می ماند.
وی همچنین با اشاره به اجرای طرح نهضت اطلاع رسانی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان گفت:مردم حق دارند تا از آن چه طی 40 سال گذشته در شهرستان ورامین اتفاق افتاده مطلع شوند، مدیران دستگاه ها و ادارات در جریان این طرح در مقابل خبرنگاران قرار گرفته و گزارش اقداماتی که طی سال های استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در ورامین انجام شده را اطلاع رسانی می کنند.
در پایان این جلسه احکام اعضاء هیأت رئیسه روابط عمومی های شهرستان ورامین به آن ها اعطا شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 بهمن 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 6