En
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 4091

نیروی انتظامی با حفظ امنیت از خون شهیدان دفاع می کند

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : نیروی انتظامی با حفظ امنیت پایدار ولو به قیمت جان از حرمت خون شهیدان انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم دفاع می کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، سردار عبدالرضا ناظری روز یکشنبه در آئین تشییع پیکر شهید گمنام در ستاد فرماندهری انتظامی ویژه شرق استان تهران مستقر در شهرستان ورامین با گرامیداشت یاد و خاطره یکصد شهید نیروی انتظامی شرق استان گفت :امروز نیروی انتظامی حضور پیکر پاک و مطهر شهید گمنام را برای خود منشاء خیر و برکت می داند و به حرمت خون این شهید، بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کند.
وی اظهار داشت : امروز ایران اسلامی در آستانه دهه پنچم پیروزی انقلاب اسلامی، در گام دوم حرکت پویای خویش قرار دارد و فرمایشات رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا در بیانیه گام دوم این مهم را یادآور شد که می باید در طی کردن مسیر، گام های استواری برداشت.
وی تصریح کرد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در دفاع از امنیت کشور و مرزها جمهوری اسلامی از هیچ تلاش فروگذار نبوده و حاضرند تا همچون همرزمان شهید خویش، با نثار جان از آرمان های انقلاب دفاع کنند.
ناظری اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام به خوبی می دانند که اقتدار و عزت ایران اسلامی به دلیل خون شهدا است از این رو تلاش دارند تا مردم را از شهدا و آرمان های آنان جدا کنند.
وی تأکید کرد: امروز همگان وظیفه دارند تا یاد و خاطره آنان را زنده نگاه دارند چرا که به فرموده رهبر معظم انقلاب زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از شهادت نیست.
وی با تأکید بر این که مردم ایران اسلامی همواره در دفاع از کیان کشور در آمادگی کامل به سر می برند اظهار داشت: جوانان امروز ایران اسلامی همچون جوانان زمان جنگ ، آماده اند تا با تمام وجود از کشور دفاع کرده و پاسخ دندان شکنی به دشمن کینه توز بدهند.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود : نیروی انتظامی نیز تلاش دارد تا با حفظ امنیت پایدار در جامعه، ادامه دهند راه شهیدان بوده و از حریم خون آنان دفاع کند.
در این مراسم پیکر یک شهید گمنام 19ساله که در سال 1361در عملیات رمضان به درجه شهادت نائل آمده بوده تشییع شد.
نیروهای انتظامی و خانواده شهدان ناجا در این مراسم ضمن سوگواری و مرثیه سرایی، با پیکر این شهید سرافراز ایران اسلامی وداع کردند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 اسفند 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 1