En
تاریخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397
کد 4095

طرح نوروزی راهداری و حمل و نقل جاده ای در ورامین آغاز شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ورامین گفت : در آستانه سفرهای نوروزی و آغاز تعطیلات ، طرح نوروزی در راه های مواصلاتی شهرستان ورامین آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، شورش احمدی خطیر گفت: طرح نوروزی راهداری شهرستان ورامین با استفاده از از ادوات و خودورهای راهداری و عوامل راهدار به منظور تأمین امنیت سفرهای نوروزی در دو مرحله قبل و حین تعطیلات اجرا می شود.
وی افزود : در اجرای این طرح پیش ازآغاز تعطیلات نوروزی، عملیاتی همچون تسطیح محیطی، اصلاح و رفع افتادگی شانه ها، اجرای خطوط و نقوش خط گرم و سرد، تعویض و نصب تابلوهای ترافیکی، رفع نواقص سامانه روشنایی و پاکسازی و جمع آوری ضایعات آسفالتی و نخاله های حاشیه راه های حوزه راهداری است.
وی گفت: در این طرح کلیه علائم راهنمایی و رانندگی در مناطق مختلف به ویژه راه های روستایی نوسازی و پاکسازی شد تا در هنگام حضور مسافران نوروزی کمترین مشکل در سطح معابر به وجود آید.
احمدی افزود: بیش از 21 نفر از عوامل راهداری با حضور در محورهای مواصلاتی شهرستان، نسبت به پاکسازی معابر اصلی اقدام کردند.
وی اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی نیز عوامل راهداری با حضور در مناطق مختلف شهرستان های ورامین در قالب ستاد اجرایی خدمات سفر ، خدمات مناسب را به مسافران و میهمانان نوروزی ارائه می دهد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های ورامین گفت: سامانه تلفن گویای 141 به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماسهای تلفنی هموطنان گرامی در راستای ارائه اطلاعات وضعیت راه های کشور است.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 اسفند 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 5