En
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393
کد 41

روابط عمومی ها موتور محرکه ادارات و نهادها هستند

فرماندار ورامین گفت : روابط عمومی موتور محرکه ادارات و نهادها هستند و باید به درستی از قابلیت روابط عمومی استفاده کرد
فرماندار ورامین گفت : روابط عمومی موتور محرکه ادارات و نهادها هستند و باید به درستی از قابلیت روابط عمومی استفاده کرد.
محسن خوانساری روز دوشنبه در مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ورامین گفت : روابط عمومی از قابلیت و توانمندی های فراوانی برخوردار هستند که از تمام ظرفیت آنها استفاده نمی شود زیرا افرادی که در مجموعه ادارات به عنوان مسوولین روابط عمومی خدمت می کنند ، مسوولیت های متعددی را بر عهده دارند.
وی افزود : مهمترین وظیفه روابط عمومی ایجاد ارتباط سازنده میان ادارات و نهادهای مختلف است که برآیند این امر خدمت رسانی به مردم را تسهیل خواهد بخشید.
وی اظهار داشت : شهرستان ورامین از قابلیت های بسیار زیادی در بخش صنعت ، فرهنگ ، گردشگری و کشاورزی برخوردار است که این قابلیت ها به خوبی اطلاع رسانی نشده و بسیاری از افراد از آن بی اطلاع هستند .
وی بیان داشت :وجود شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه در شهرستان ورامین قابلیت بسیار مهمی محسوب می شود که این قابلیت ها می باید توسط روابط عمومی های ادارات معرفی گردد تا زمینه حضور سرمایه گذاران در این مناطق فراهم شود.
وی گفت : اگر این قابلیت ها توسط روابط عمومی های ادارات به خوبی اطلاع رسانی شود بسیاری از افراد و به خصوص سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند این شهرستان را جهت حضور انتخاب کرده و زمینه را برای ارتقاء اقتصاد منطقه فراهم آورند و این مهم می تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری نقش مهمی ایفا کند.
خوانساری گفت : یکی از مهمترین مسائلی که برای سرمایه گذاران بخش خصوصی حائز اهمیت است ، امنیت یک منطقه و یا شهر است ، ورامین به نسبت سایر مناطق استان تهران و کشور از امنیت پایدار بسیار خوبی برخوردار است و باید روابط عمومی ها این امر را نیز به درستی اطلاع رسانی کنند.
فرماندار ورامین افزود: علاوه بر مناطق شهری ، روستاهای شهرستان ورامین نیز از قابلیت ها و زیرساخته های توسعه لازم برخوردار می باشند که در صورت توجه و اطلاع رسانی عمومی از این ظرفیت ها می توان شاهد رشد و توسعه بیش از پیش این مناطق بود.
وی تصریح کرد : بنا داریم تا از نماینده هیأت رئیسه شورای روابط عمومی شهرستان جهت حضور در شورای اداری دعوت به عمل آوریم تا مشکلات روابط عمومی ها و راه های ارتقاء جایگاه آن در ادارات به خوبی تبیین و مورد بررسی قرار گیرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 438