En
تاریخ : پنجشنبه 22 فروردين 1398
کد 4144

مردم و مسئولان ورامین با فرمانده و پرسنل سپاه دیدار کردند

عده ای از مردم و مسئولان شهرستان ورامین با حضور در محل سپاه ناحیه ورامین، ضمن دیدار با فرمانده و پرسنل سپاه، اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی را محکوم کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، صدها نفر از مردم شهرستان ورامین ، با تجمع در سپاه ناحیه ورامین، انزجار خود را از دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی اعلام کرده و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این مراسم گفت: سپاه نهادی انقلابی برآمده از بطن جامعه است و توانسته در طول 40 سال گذشته، اثر گذاری خود را در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی، حماسه هشت سال دفاع مقدس، مقابله با توطئه ها و فتنه و حضور در تمامی صحنه های نظام به خوبی نمایان سازد.
حجت الاسلام سید محسن محمودی افزود: در جریان سیل اخیر همگان شاهدند که نیروهای خدوم و جان برکف سپاه، در کنار سایر نهادها و مردم، به امداد رسانی به سیل زدگان پرداختند تا گوشه ای از آلام آنان کاسته شود.
وی با اشاره به اقدام نابخردانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی اظهار داشت: این اقدام سخیف در شرایطی صورت گرفت که سپاه در حال زدون گرد محرومیت ناشی از سیل در استان های سیل زده کشور بود و این حرکت ترامپ، تمسخر و استهزاء تمامی آزادگان جهان را به همراه آورد.
وی تأکید کرد: این اقدام رئیس جمهور و دولت آمریکا قطعا بر محوبیت سپاه پاسداران در ایران اسلامی و اقصی نقاط جهان می افزاید.
امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد: سرداران و دلاوران سپاه و نیروهای مسلح ایران اسلامی امروز خاری در چشم دشمنان قسم خورده اسلام هستند این عزت و اقتدار است که مایه خشم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار شده است.
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 فروردين 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 3