En
تاریخ : پنجشنبه 22 فروردين 1398
کد 4145

3 هزار مسافر از خدمات هلال احمر ورامین استفاده کردند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت: همزمان با ایام نوروز و اجرای طرح امداد و نجات هلال احمر ، بیش از 3 هزار نفر از مسافران نوروزی از خدمات این طرح در پایگاه های ثابت و سیار این شهرستان استفاده کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، حمیدرضا تاجیک اظهار داشت: در طرح امداد و نجات و جوانان هلال احمر ورامین یکصد نفر از اعضای کادر و داوطلب زن و 90 نفر امدادگر کادر و داوطلب مرد حضور داشتند.
وی بیان کرد: در طول روزهای اجرای طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین ، یک هزار 500 نفر از خدمات تست فشار و قند خون ، 250 نفر از خیمه نماز ، 400 نفر از فضای دوستدار کودک استفاده کرده و 600 نفر به کمپین نه به تصادفات پیوستند.
تاجیک گفت: به منظور اطلاع رسانی از آثار تاریخی ، مسیرهای دسترسی و امکانات شهرستان ، 800 عدد نقشه ، یک هزار و 500 عدد برشور توزیع و 800 بسته کمک های اولیه به مسافران اهدا شد.
وی تصریح کرد: با توجه به عبور جاده قم – گرمسار از محدوده شهرستان ورامین ، پایگاه ثابت امداد و نجات شهرستان ورامین مستقر در امامزاده عبدالله ورامین در طول این ایام خدمات تخصصی امدادی را به مسافران نوروزی ارائه کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر ورامین بیان کرد: در طول این ایام 17عملیات اعزام امدادگران جمعیت هلال احمر گزارش شد که 3 مورد مربوط به حادثه واژگونی خودرو در محور قم – گرمسار است که طی آن 12 نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 فروردين 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 8