En
تاریخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398
کد 4169

ایستگاه سلامت در ورامین برپا شد

همزمان با هفته سلامت، ایستگاه سلامت شبکه بهداشت و درمان ورامین با هفت غرفه با حضور حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین برپا شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین در حاشیه برپایی این ایستگاه گفت: ایستگاه سلامت و بهداشت شهرستان ورامین با استقرار پزشک ، مشاور و کارشناسان شبکه بهداشت ، خدمات رایگان درمانی و بهدشتی به مراجعین ارائه می دهد.
دکترمحمدرضا میرزاحسینیان افزود: در این ایستگاه خدماتی نظیر تست فشار و قند خون ، مشاوره بهداشتی ، روانشناسی و خانواده ، مشاوره تغذیه و ویزیت رایگان توسط پزشک عمومی به شهروندان ارائه می شود.
وی تصریح کرد: همزمان با هفته سلامت، مرکز تست رایگان ایدز نیز در ایستگاه سلامت برپا شده و خدمات مشاوره ای و بالینی رایگان به مراجعه کنندگان ارائه می شود.
وی افزود: فعالیت های ایستگاه سلامت در ورامین با هدف ارتقاء آگاهی شهروندان از مسائل مرتبط با سلامت و پرهیز دادن آنان از رفتارهایی که سلامت عمومی آنان را با مخاطره مواجه می کند برپا گردیده است.
وی افزود: سازمان هایی نظیر بهزیستی و هلال احمر نیز در ایستگاه سلامت حضور داشته و خدمات خودرا به مراجعین ارائه می دهند.
میرزاحسینیان اظهار داشت : همزمان با هفته سلامت، برنامه های ویژه ای از جمله نواخته شدن زنگ سلامت در مدارس، برپایی سفره سلامت، ارائه مشاوره خدمات غربالگری در مدارس ، برگزاری دوره های آموزشی در مدارس و مساجد و ارائه خدمات رایگان سلامت در مناطق مختلف ورامین اجرا می شود.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 17