En
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393
کد 42

اعضاء هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ورامین معرفی شدند

با برگزاری نخستین مجمع روابط عمومی های شهرستان ورامین در دولت یازدهم ، اعضاء هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ورامین از سوی اعضا انتخاب و معرفی شدند
 .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ در این مراسم که روز دوشنبه در محل فرمانداری ورامین برگزار شد ، فتح الله فرجی روابط عمومی شهرداری ، رضا میرزایی روابط عمومی آموزش و پرورش ، یاسین خسروبیگی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ، خسرو هداوندخانی روابط عمومی اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و سیده زهرا مشهدی روابط عمومی بهزیستی به عنوان اعضاء هیأت رئیسه روابط عمومی های شهرستان ورامین انتخاب شدند .
همچنین سروان حسین سلگی از نیروی انتظامی و عظیم کمره ای از بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد به عنوان اعضای علی البدل از سوی اعضا انتخاب شدند .
سرپرست روابط عمومی فرمانداری ورامین در این مراسم گفت : مهمترین وظیفه شورای روابط عمومی برنامه ریزی و سیاستگزاری فعالیت روابط عمومی ادارات در ارائه خدمات بهتر به مردم می باشد .
حامد رستمی گفت : روابط عمومی چشم بینا و گوش شنوای هر سازمان است و باید با سازماندهی فعالیت این بخش از ادارت ، زمینه رشد و توسعه فعالیت های آن فراهم وروابط عمومی را به جایگاه اصلی آن رساند.
وی تصریح کرد : خدمات شایانی توسط ارگان ها و دستگاه های مختلف مستقر در شهرستان به مردم ارائه شده که می باید این خدمات به گوش جامعه رسیده و در مقابل توقعات و نیازهای مردم نیز به مسوولین منعکس شود تا در سایه این امر ، شاهد ارتقاء خدمت رسانی به مردم باشیم.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 517