En
تاریخ : يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
کد 4223

برگزاری مراسمات در بستر قانون می تواند زمینه با شکوه تر شدن آن را فراهم کند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت : پیمودن مسیر قانونی برای اجرای تمامی مراسمات میتواند ما را در اجرای هرچه باشکوهتر این برنامه ها یاری رساند .
به گزارش روابط عمومی فرماندار ورامین، محمد شمس در جلسه گرامیداشت ارتحال امام و قیام ۱۵ خرداد با اشاره به ظرفیت و برکت معنوی این ماه گفت :ماه رمضان ماهی است که نفس کشیدن در آن ثواب ،خوابیدن در آن عبادت و خواندن یک آیه از قران برابر با ختم کامل قرآن میباشد ، همواره باید از تمام لحظه های آن  در جهت خودسازی استفاده نماییم .
وی با بیان اینکه ۱۵ خرداد مزین به نام دشت ورامین است گفت :مردم دشت ورامین در ۱۵ خرداد سال ۴۲ مانند دیگر عرصه ها خوش درخشیدند و با حمایت از معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره ) و با ایستادگی در برابر ظلم و جور درخت پر بار انقلاب را با خون خود آبیاری کردند.
وی بیان داشت :برگزاری مراسمات ملی و مذهبی از نظر ظرفیت و تامین امنیت حائز اهمیت میباشد و لازم است تا نحوه برگزاری مراسمات در شورای ستاد، مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و ضوابط اجرایی آن ابلاغ شود .
دادستان ورامین گفت :پیمودن مسیر قانونی برای اجرای تمامی مراسمات میتواند ما را در اجرای هرچه باشکوهتر این برنامه ها یاری رساند .
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 7