En
تاریخ : شنبه 28 ارديبهشت 1398
کد 4240

جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار و با حضور اعضاء در محل فرمانداری شهرسان ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین در این جلسه موضوعات کرایه حمل و نقل برون شهری و درون شهری، بررسی  اصلاحات هندسی معابر و خیابان ها و نیز پیگیری مصوبات جلسات گذشته مورد بررسی قرار گرفت.
فرماندار ورامین در این جلسه گفت : با توجه ه به اعلام دستگاههای بالا دستی،  امسال افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی نرخ کرایه های حمل و نقل  پیش بینی می شود ولی این افزایش کرایه باید به گونه ای باشد که مردم توانایی پرداخت آن را داشته باشند.
وی بیان داشت :همه  تغییرات در خصوص افزایش یا کاهش نرخ کرایه های وسایل حمل و نقل درون و برون شهری منوط به اعلام نرخ ابلاغی از سوی وزارت کشور میباشد و در صورت تغییرات احتمالی طبق مصوبه جدید اقدام خواهد شد .
وی در خصوص ضرورت ساماندهی پنجشنبه بازار حسین رضا گفت :باتوجه به اینکه این بازارچه در کنار آرامستان حسین رضا قرار گرفته و شهروندان روزهای پنجشنبه برای زیارت اهل قبور با مشکل بار ترافیکی و ازدحام جمعیت مواجه میشوند لازم است تا برای ساماندهی این بازار، اقدامات کارشناسی صورت گیرد.
اصلاح هندسی برخی معابر و تقاطع ها ،بررسی طرح تغییر مسیر معابر ،ساماندهی ایستگاههای تاکسی ،ساماندهی دست فروشان و بازار روزها از دیگر مسائلی بود که در این جلسه طرح موضوع و به مشورت گذاشته شد .
  • نوشته شده
  • در شنبه 28 ارديبهشت 1398
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 24