En
تاریخ : پنجشنبه 2 خرداد 1398
کد 4247

حق آبه سدماملو بر اساس عدالت توزیع شود

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در این جلسه مشترک با فرماندار ورامین و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: حق آبه 30 میلیون متر مکعبی ماملو برای شهرستان های جنوب شرق استان تهران است که باید بر اساس سرانه جمعیت و به صورت عادلانه توزیع شود.
دکتر سید حسین نقوی حسینی افزود: با افتتاح مدول دوم تصفیه خانه هفتم تهران در سد ماملو، آرزوی دیرینه مردم شهرستان های ورامین و قرچک در برخورداری از آب سد ماملو محقق می شود ولی باید دقت داشت که در تخصیص این آب عدالت رعایت شود.
وی اظهار داشت: در اجرای این طرح، مردم شهرستان پیشوا که در نقطه انتهایی استان تهران و جنوب شرق واقع شده است نیز می باید دیده شود چرا که این شهرستان با چالش عظیمی در تأمین آب مواجه است و سال گذشته قطعی چند روزه آب، شرایط بحرانی برای مردم رقم زده بود.
وی تصریح کرد: انتظار مردم و مسئولان شهرستان های جنوب شرق تهران از مسئولان آبفا این است که 30 میلیون متر مکعب آب اختصاص یافته برای شهرستان های جنوب شرق تهران، بر اساس سرانه جمعیت و به صورت عادلانه توزیع شود، این نباشد که یک شهرستان چاه های آب شرب را خاموش کند و فقط از آب سد ماملو استفاده کند و سایر شهرستان های از این آب بی بهره بماند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 خرداد 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 14