En
تاریخ : يکشنبه 12 خرداد 1398
کد 4273

ثبت نام دریافت تسهیلات تولیدی در ورامین آغاز شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از آغاز زمان ثبت نام دریافت تسهیلات تولیدی و اشتغال واحدهای تولیدی صنعتی و صنفی در شهرستان ورامین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین حسن میرزایی با اعلام این خبر گفت: تسهیلات طرح تولید و اشتغال به واحدهای تولیدی صنعتی و صنفی در شهرستان ورامین از محل اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ اختصاص یافته و متقاضیان باید با مراجعه به سایت بهین یاب، نسبت به ثبت نام دریافت این تسهیلات اقدام کنند.
وی افزود: با توجه به دستورالعمل های ارسالی از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، تسهیلات طرح تولید و اشتغال در تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی و واحدهای تولیدی صنفی حتی در بخش سرمایه در گردش اختصاص پیدا می کند.
وی تصریح کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی و معدنی و بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنفی از مهمترین برنامه های تبصره ۱۸ می باشد.
میرزایی گفت :متقاضیان دریافت سهیلات می توانند با ورود به لینک تسهیلات بازسازی و نوسازی در سامانه بهین یاب به نشانی http://behinyab.ir نسبت به ثبت نام اقدام کرده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۶۲۹۶۵۰۶ واحد صنعت و معدن و یا ۳۶۲۷۷۰۲۷ واحد بازرگانی داخلی تماس حاصل نمایند..
ورامین بیش از ۷۰۰ واحد تولیدی و چهار شهرک صنعتی چرمشهر، سالاریه، شهید ملاآقای و شهدای خیرآباد دارد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 خرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 7