En
تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1398
کد 4311

با حضور فرماندار

پروژه کارت بلیت اتوبوس ورامین افتتاح و به بهره برداری رسید

سیستم پرداخت کرایه الکترونیک (کارت بلیت)سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین با حضور فرماندار ورامین افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ،  سیستم پرداخت کرایه اتوبوس های ورامین برای اولین بار به صورت الکترونیک و طرح مشترک با کارت بلیت های مترو و اتوبوس های بی آر تی شهرداری تهران توسط حسین کاغذلو افتتاح و به بهره برداری رسمی رسید.
حسین کاغذلو فرماندار ورامین با تاکید بر اینکه حمل و نقل عمومی می بایست به سمت و سوی مکانیزه برود اظهار داشت:سیستم پرداخت کرایه علاوه بر ایجاد آرامش روحی و روانی برای مسافر باعث حذف مشکل پول خرد شده که موجب رضایت راننده و مسافر خواهد شد.
فرماندار ورامین با تاکید بر ایجاد آرامش و آسایش شهروندان در استفاده از سیستم کارت بلیت و حذف پول خرد افزود:سازمان اتوبوسرانی تعدادی کیوسک برای خرید و تهیه و تامین اعتبار کارت بلیت های اتوبوس تیه و در چند نقطه از شهر مستقر نماید تا همشهریان ورامینی برای تهیه و خرید کارت بلیت دچار مشکل نشود.
در ادامه این مراسم خوانساریان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی از استقرار سه دستگاه کیوسک محل عرضه و شارژ بلیت اتوبوس خبر داد و گفت:تمامی پیش بینی های لازم با سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و سرمایه گذاران این طرح برای استفاده و راحتی شهروندان شده است که میدان های رازی و امام حسین ع و شهرک مدرس سه دستگاه کیوسک مستقر و از ساعت 5:30 صبح تا ساعت 13:30 کارکنان شارژبلیت مستقر بوده و مردم می توانند برای تهیه و خرید و شارژبلیت اقدام نمایند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 28 خرداد 1398
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 5