En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 4365

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران نیازمند ارتقاء است

معاون امنيتي و انتظامي استانداري تهران بر ارتقاء ساختار فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تاکید کرد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،معاون امنيتي و انتظامي استانداري تهران در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران که با حضور سردار سلیمانی جانشین نیروی انتظامی برگزار شد، گفت : تلاش های همه جانبه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران باعث شده تا با وجود برخی از  کاستی ها، امنیت پایداری در این بخش مهم از استان تهران برقرارشود.
حمیدرضا گودرزی افزود: حضور میدانی سردار ناظری که به صورت 24 ساعته در شهرستان های مختلف شرق استان تهران حضور جدی داشتند باعث شد تا اقدامات موثری درتأمین امنیت انجام شود و مردم از این خدمات منتفع شوند.
وی تصریح کرد: ساختار فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران نیازمند ارتقاء است چرا که مأموریت این فرماندهی استانی دیده شده ولی ساختار آن به صورت شهرستانی است و بین این دو امر، تعارض وجود دارد.
وی اظهار داشت: با وجود تمامی تلاش ها، هنوز پلیس های تخصصی در برخی از شهرستان ها مستقر نشده و این امر به نگاه ویژه مسئولان ناجا نیاز دارد.
گودرزی تصریح کرد: در شرق استان تهران و در حوزه کشف سلاح و برخورد با سارقان مسلح، اقداماتی اساسی و محوری انجام شده که این امر جز با مجاهدت پلیس میسر نمی شد.
با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، سرتیپ دوم کیومرث عزیزی به عنوان فرمانده جدید انتظامی ویژه شرق استان تهران معرفی شد و از تلاش های سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده پیشین شرق تهران تقدیر به عمل آمد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 10