En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 4366

شهرستان های استان تهران از محرومیت های زیادی رنج می برند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: شهرستان های استان تهران با بیش از 5 میلیون نفر جمعیت به دلیل قرار گرفتن زیر سایه تهران بزرگ، از بسیاری امکانات محروم هستند و مسئولان دولت باید برای رفع این مشکلات چاره ای اساسی بیاندیشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین،حجت الاسلام سید محسن محمودی در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران که با حضور سردار سلیمانی جانشین نیروی انتظامی برگزار شد گفت افزود: هر چند که نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات شایسته ای را به مناطق مختلف استان تهران ارائه کرده ولی این خدمات نیز نتوانسته گرد محرومیت را از چهره شهرستان های استان که از حساسیت و تأثیرگذاری سیاسی و اجتماعی ویژه ای برخوردارند،  بزداید و لازم است تا نگاه ویژه تری به این مناطق صورت گیرد.
وی گفت : این که نیروی انظامی شجاعانه نسبت به استقرار فرماندهی انتظامی ویژه در شرق استان تهران اقدام کرد نشان از نیاز این منطقه به نگاهی فراتر از شهر تهران دارد که اثر گذاری آن را می توان در استقرار امنیت پایدار در مناطق مختلف استان تهران مشاهده کرد.
امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: امروز شهرستان های استان تهران از داشتن شبکه مستقل در رسانه ملی محروم است در حالی که تمام استان های کشور از شبکه استانی برخوردارند که این امر باعث شده تا فعالیت هایی که در حوزه مختلف انجام شده به درستی اطلاع رسانی نشود.
وی با تقدیر از تلاش های پلیس در استقرار امنیت در جامعه گفت: امروز اقتدار نیروهای انتظامی و مسلح جمهوری اسلامی خواب راحت را از دشمن گرفته و آنان را در مقابله با جمهوری اسلامی زمین گیر کرده است، پلیس نماد اقتدار ایران اسلامی است و نباید در مقابله با بی مهری های برخی از افراد دلسرد شود.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 11