En
تاریخ : شنبه 22 تير 1398
کد 4377

یادواره ۱۲۰ شهید مدافع حرم ورامین پیشوا و قرچک برگزار شد

یادواره ۱۲۰ شهید مدافع حرم شهرستان های ورامین پیشوا و قرچک در مسجد صاحب الزمان (عج) ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،شامگاه پنج شنبه و با حضور آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین، جمعی از مسئولین منطقه و حضور گسترده مردم مومن و انقلابی جنوب شرق استان تهران یادواره ۱۲۰ شهید مدافع حرم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مسجد صاحب الزمان (عج) ورامین برگزار شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این مراسم طی سخنانی گفت: شهدای مدافع حرم جان خود را فدا کردند، تا عزت و آزادی و سربلندی برای میهن اسلامی، انقلاب و اسلام عزیز به ارمغان بیاورند و امروز عزت و امنیت را مدیون این شهدای عزیز هستیم.
حجت الاسلام سید محسن محمودی تقدیم ۱۲۰ شهید مدافع حرم در ۳ شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک را نشانه ولایتمداری و ایمان راسخ مردم این مناطق دانست و گفت: امروز نیز راه شهدای مدافع حرم ادامه دارد و باید هرکس در هر مسئولیتی که هست، با عمل مناسب به وظایف خود راه شهدا را ادامه دهد.
وی به سرنگونی پهپاد آمریکایی اشاره کرد و آن را نمونه‌ای از اقتدار ایران اسلامی دانست و افزود: آمریکایی‌ها بدانند، ملت ایران اجازه نمی‌دهد، هیچ قدرتی به آنها زورگویی کند و زیر بار ظلم نمی‌روند و این درس آزادگی را از سیدالشهدا (ع) گرفته‌اند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 تير 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 10