En
تاریخ : پنجشنبه 27 تير 1398
کد 4409

نیروی انتظامی توانسته امنیت را در تمامی حوزه‌ها برقرار کند

فرماندار ورامین گفت: اثرگذاری حضور پلیس در تمامی حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ثابت شده است و توانسته امنیت را در تمامی حوزه‌ها برقرار کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین،حسین کاغذلو روز چهارشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: بروز توانمندی های شهرستان ورامین در عرصه های مختلف در سایه امنیت حاصل از تلاش تمامی دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و نظامی و همکاری مناسب تمامی مسئولان به دست آمده است.
سردار کیومرث عزیزی در این جلسه  گفت: پلیس تلاش دارد با ایجاد بستری امن برای جامعه شرایط حضور باشکوه مردم را در انتخابات مجلس طی اسفند امسال فراهم کند.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: نیروی انتظامی تمامی جریان‌های سیاسی را دوست و همراه خود می‌داند.
وی تأکید کرد: توسعه و پیشرفت جامعه در حوزه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در بستر محیط امن محقق می‌شود و این امر مردم را به آینده نظام بیش از گذشته امیدوار می‌سازد.
عزیزی وضعیت امنیت در ورامین را مثبت ارزیابی و بیان کرد: پلیس در اجرای طرح‌هایی که به مردم خدمت می‌رساند در کنار مسئولان است.
لازم به ذکر است فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را برعهده دارد.
فعالیت نیروی انتظامی در استان تهران با ۱۶ شهرستان در قالب سه ساختار فرماندهی انتظامی غرب و شرق استان و نیز تهران‌بزرگ (پایتخت) انجام می شود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 27 تير 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 11