En
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398
کد 4455

در مواجهه با توطئه دشمن همه باید رزمنده باشند

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن شدیدترین دشمنی را علیه ایران اسلامی آغاز کرده و مواجهه با این توطئه به این مهم نیاز دارد که همه رزمنده باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، دکدرسید حسین نقوی حسینی روز شنبه در آئین تجلیل از تیم والیبال شهرداری ورامین که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در هماوردی بزرگ دارد که در آن تمامی قدرت های سلطه گر مقابل ملت ایران صف آرایی کرده و ناجوانمردانه ترین تحریم های تاریخ سیاسی را علیه ایران اسلام تحمیل نموده اند.
وی افزود: دشمن تلاش دارد تا در منطقه آتش بازی هایی را به راه اندازد که همگی با تیزهوشی ایران اسلامی مدیریت شد.
وی تصریح کرد: برای مقابله با توطئه های دشمن همه باید رزمنده میدان بوده و در هر سمت و جایگاهی که قرار دارد، به وظیفه خود به درستی عمل نماید.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تلاش های وزیر ارتباطات گفت : در ارتباطات و حوزه فناوری اطلاعات نیز دشمن دست از تلاش علیه ایران اسلامی باز نمی دارد و اقدامات نا امن سازی بسیاری انجام می دهد.
وی تصریح کرد: امروز دشمنان قسم خورده نظم از رفتار و ایستادگی مردم متعجبند که چطور می شود مردمی با این همه فشار و تحریم، مشکلات را تحمل می کنند که این جز به فرهنگ ایستادگی و مقاومت مردم بر نمی آید.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 8