En
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398
کد 4456

حمایت وزارت ارتباطات از تیم والیبال ورامین زمینه قهرمانی آن را فراهم کرد

فرماندار ورامین در آئین تجلیل از تیم والیبال شهرداری این شهرستان که در مسابقات قهرمانی آسیا مقام اول را کسب کردند گفت : حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همراهی مسئولان ومحلی و استانی زمینه قهرمانی تیم والیبال شهرداری ورامین در مسابقات آسیایی را فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ، حسین کاغذلو افزود: شهرستان ورامین در زمینه های مختلف کشاورزی و صنعتی از ظرفیت های ویژه ای برخوردار است و با قهرمانی در میادین آسیایی و جهانی نشان داد که این ظرفیت در حوزه های ورزشی نیز وجود دارد.
وی گفت : تأمین 40 درصد از مایحتاج غذایی استان تهران توسط کشاورزان دشت ورامین و صادرات 650 میلیون دلار روده از شهرستان تنها گوشه ای از ظرفیت های شهرستان ورامین است.
وی از قیام خونین 15 خرداد به عنوان سند ولایت مداری و اقتدار مردم ایران یاد کرد.
وی یکی از مشکلات شهرستان ورامین را در جنوب شرق و عدم اختصاص تلفن ثابت اعلام کرد و افزود: در شهرک های صنعتی سایت سپهر به دلیل محدودیت های مخابراتی، از تلفن های ثابت سیمکارتی استفاده می شود که این امر مشکلاتی را برای صاحبان صنایع به همراه دارد.
کاغذلو گفت: به همت معاونت علمی ریاست جمهوری، نخستن مرکز نوآوری شهرستان ورامین در حال راه اندازی است که هفته دولت با حضور دکتر ستاری به بهره برداری می رسد، مهمترین نیاز این مرکز اینترنت پرسرعت است که با توجه ویژه وزیر ارتباطات، این نیاز برطرف خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 12