En
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398
کد 4457

ورزشکاران با قهرمانی نام ایران را بلند آوازه می کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ورزشکاران با قهرمانی در میادین مختلف ورزشی، نام ایران را بلند آوازه می کنند و مایه نشاط جامعه را فراهم می نمایند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، محمدجواد آذری جهرمی روز شنبه در آئین تجلیل از تیم والیبال شهرداری ورامین که در مسابقات قهرمانی آسیا مقام اول را کسب کردند اظهار داشت: جوانان ایران اسلامی با امکانت کم و البته انگیزه زیاد، کارهاز بزرگی در میادین ورزشی انجام داده و برای کشور افتخار آفرینی کردند.
وی افزود: قهرمانی در میادین ورزشی علاوه بر این که مایه سرگرمی مردم با تفریحات سالم می شود، برای کشور افتخار و اعتبار بین المللی می آفریند و نام و آوازه ایران را بش از یپش درخشان تر می کند.
وی اظهار داشت: زمانی افراد با ممارست علمی به جایگاهی می رسید و نام کشور را بلندآوازه می کردند و امروز ورزشکاران با قهرمانی در میادین ورزشی، به این افتخار نائل می آیند که نمونه آن را می توان در قهرمانی تیم والیبال شهرداری ورامین مشاهده کرد که با امکانات کم، به قهرمانی در آسیا دست یافت.
آذری جهرمی تصریح کرد: با توجه به نفوذ بالای ورزش و به ویژه والیبال در میان مردم، باید از تیم والیبال شهرداری ورامین حمایت کرد و از همراه اول که سابقه حمایت از تیم را دارد نیز درخواست می شود تا پشتیبانی های خود را افزایش دهد.
حمایت از ورزشکاران، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری مهمی است که می تواند در مارکتینگ و بازاریابی شرکت ها اهمیت ویژه ای داشته باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : ورزشکاران سفیران جمهوری اسلامی هستند که پیام نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان مخابره می نمایند.
در پایان این مراسم، اعضای تیم والیبال شهرداری ورامین با تقدیم هدایایی، از تلاش های آذری جهرمی در حمایت از تیم های ورزشی تقدیر کردند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 مرداد 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 18