En
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 4459

آئین تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی ورامین برگزار شد

به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، آئین تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، در این مراسم که با حضور حسین کاغذلو فرماندار ورامین برگزار شد، از تلاش خبرنگاران در انعکاس اخبار شهرستان ورامین تقدیر به عمل آمد.
فرماندار ورامین در این مراسم گفت: بدون حضور خبرنگاران و درج صحیح اخبار، فعالیت مسئولان ابتر می‌ماند.
حسین کاغذلو افزود: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند که با شناسایی نقاط ضعف و بیان نقاط قوت، مسئولان را به خدمت رسانی به مردم یاری می رسانند.
وی اظهار داشت: درج دقیق، درست و به هنگام اخبار باعث می شود تا ضمن افزایش امید در بین مردم، مسئولان در شناسایی مشکلات و کاستی های، آگاهی لازم را به دست آورده و خدمت رسانی را به نقطه مطلوب برسانند.
وی تصریح کرد: مسئولی که ارتباط موثری با اصحاب رسانه و خبرنگاران ندارد در اصل خود را از ظرفیت مهم اطلاع رسانی و کسب اخبار و اطلاعات صحیح محروم کرده است، همانطور که مسئولان موظفند ارتباط خود را  با خبرنگاران حفظ کنند، رسانه ها نیز باید در درج اخبار، از صحت و سقم آن مطمئن بوده و آبروی افراد را حفظ کنند.
کاغذلو گفت: شهرستان ورامین با برگزاری نهضت اطلاع رسانی در پاسخگویی تمامی مسئولان به اصحاب رسانه، ثابت کرد که خبرنگاران را بازوی توانمند مدیران دستگاه های اجرایی می داند که بدون آنان، خدمت رسانی به مردم بی اثر می ماند.
وی با اشاره به نقش موثر خبرنگاران در برگزاری با شکوه انتخابات پیش رو در اسفند ماه گفت: خبرنگاران در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نقش مهم و موثری در امید آفرینی در جامعه و برگزاری شفاف و با شکوه آن بر عهده دارند و این مهم جز با ارائه خدمات نظام به مردم میسر نمی شود.
فرماندار ورامین افزود: رسانه ها با پرهیز از بداخلاقی ها، تخریب چهره ها و تنها با انعکاس واقعیت ها و و توانمندی افراد، مردم را به حضور در این رویداد مهم سیاسی ترغیب کنند.
وی اظهارداشت: با تشکیل ستاد برگزاری انتخابات در شهرستان ورامین، تلاش می شود تا از ظرفیت تمام خبرنگاران برای شفاف سازی امور مربوط به انتخابات استفاده شود.
وی تأکید کرد: آنچه از صندوق رای بیرون می آید، ملاک عمل مجریان انتخابات به عنوان امانتداران مردم است.
در پایان این مراسم از خبرنگاران دشت ورامین تقدیر به عمل آمد.
هفدهم مرداد به یاد سالروز شهادت شهید محمود صارمی، خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 8