En
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393
کد 45

همدلی و تعامل مسوولین به رفع مشکلات مردم منجر می شود

فرماندار ورامین گفت : شأن و جایگاه مسوولین در رفع نیازهای مردم تعریف شده و همدلی و تعامل میان آنان به رفع مشکلات مردم منجر خواهد شد .

محسن خوانساری در دیدار با علی صادقی فرماندار قرچک که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد گفت : بسیاری از مشکلات مردم به واسطه عدم هماهنگی میان دستگاه ها و مسوولین به وجود می آید که این امر شایسته مردم که ولی نعمتان تمامی مسوولین هستند نیست .

وی گفت : همدلی و تعامل میان مسوولین به رفع مشکلات مردم منجر شده و می تواند بسیاری از نیازهای آنان را برطرف نماید .

وی افزود : شهرستان های ورامین و قرچک نقاط مشترک بسیار زیادی با یکدیگر داشته و مردم این دو شهرستان نیز ارتباط بسیار مثبت و سازنده ای با یکدیگر دارند که این امر وظیفه مسوولین در ایجاد همدلی و وفاق بیشتر با یکدیگر را سنگین تر می کند.

وی اظهار داشت : امروز شاهد تعلق خاطر بسیار زیاد میان مردم و مسوولین هر دو شهرستان هستیم و باید از این قابلیت در جهت افزایش همکاری میان مسوولین در جهت رفع مشکل مردم بهره برد.

وی بیان داشت :یکی از مشکلات مشترک هر دو شهرستان ، تأمین آب کشاورزی مورد نیاز کشاورزان منطقه است که این امر مانع مهمی در توسعه بخش کشاورزی به عنوان مهمترین بخش اقتصاد شهرستان های ورامین و قرچک محسوب می شود.

خوانساری گفت : خوشبختانه با تلاش و پیگیری دولت تدبیر و امید ، مراحل اجرایی طرح انتقال پساب تصفیه خانه جنوب تهران به دشت ورامین آغاز گردیده و مسوولین شهرستانی نیز باید با جدیت این امر را پیگیری نمایند تا در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این طرح و رفع بحران کم آبی در بخش کشاورزی شهرستان های جنوب شرق استان تهران باشیم.

فرماندار ورامین افزود : یکی دیگر از طرح های مشترک میان دو شهرستان اجرای مترو تهران- قرچک – ورامین است که اجرای صحیح و به موقع این طرح نیازمند پیگیری و تعامل نزدیک میان مسوولین دو شهرستان است تا با بهره برداری هرچه سریعتر از این پروژه مهم و ملی مردم بتوانند از مواهب این طرح بهره مند شوند .

وی تأکید کرد : بسیاری از مشکلات را می توان بدون کمک مسوولین بالادستی و داخل مجموعه برطرف کرد و این امر تنها در سایه تعامل سازنده میان مسوولین شهرستانی و داشتن اعتقاد قلبی به رفع نیازهای مردم میسر می شود.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 663