En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 4647

هراس دشمن از نفوذ ایران در منطقه به مرگ آن‌ها منجر می‌شود

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: هراس دشمن از نفوذ ایران در منطقه، به نابودی و مرگ آن ها منجر می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، سردار کیومرث عزیزی روز دوشنبه در مراسم راهپیمائی 13 آبان شهرستان ورامین گفت: دشمن همواره از نفوذ ایران در منطقه هراس دارد چرا که این نفوذ، راه چپاول ثروت ملت‌های مظلوم توسط آنان را سد می‌کند.
وی اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام طی 40 سال گذشته همواره تلاش داشته تا چراغ نورانی انقلاب اسلامی را کم‌رنگ و کم‌سو کند ولی جوانان، دانش‌آموزان و نسل چهارم انقلاب اسلامی با حضور در مراسمی مانند 13 آبان، ثابت می‌کنند که این تلاش‌ها به شکست توطئه‌های آنان منجر می‌شود.
وی گفت: دشمن هیچ‌گاه از خباثث و کینه‌توزی علیه جمهوری اسلامی دست بر نمی‌دارد ولی ملت ایران نیز همچون گذشته با حضور در میدان، از دستاوردهای انقلاب که ثمره خون هزاران شهید است دفاع می‌کنند و زمینه تحقق گام دوم انقلاب که در آن رهبر معظم انقلاب نقش و وظیفه هر یک از افراد جامعه را مشخص کرده‌اند، فراهم می‌کنند.
عزیزی اظهار کرد: باید دقت داشت که در مقابله با دشمن، نباید از توطئه آن‌ها غافل بود چرا که آنان تلاش دارند تا با فشارهای اقتصادی، تحریم و تهدید، ملت را در برابر حاکمیت قرار داده و با ایجاد جو نارضایتی، به امنیت کشور خدشه وارد کند.
وی تصریح کرد: اگر امروز ایران در عرصه نظامی حرفی برای گفتن داشته و به حدی از قدرت رسیده که توان ضربه مقابل به دشمن را پیدا کرده، نتیجه مدیریت جهادی، وحدت و همدلی بین آحاد مردم و مسئولان است، امروز ایران اسلامی قادر است تا هر توطئه‌ای را در نطفه خفه می‌کند.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: در دکترین نظامی جهان، هر کشوری که قدرت بازدارندگی داشته باشد، می‌تواند امنیت خود را حفظ کند، ولی امروز ایران اسلامی یک گام از این قدرت فراتر رفته تا جایی که اعلام کرده اگر دشمن ضربه به کشور وارد کند، ده ضربه دریافت می‌کند.
عزیزی افزود: اگر مسئولان در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی نیز با روحیه جهادی و کار و تلاش شبانه روزی وارد میدان عمل شوند، خباثت دشمن نمی‌تواند بر امنیت ایران اسلامی در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ملی خدشه ای وارد کند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 13