En
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398
کد 4653

تلاش فرماندار ورامین در امداد رسانی به سیل زدگان قابل تقدیر است

مدیر کل راه و شهرسازی و دبیر ستاد بازآفرینی پایدار استان تهران گفت: زحمات خالصانه فرماندار ورامین در سیل اخیر خوزستان و اقدامات شایسته شهرستان ورامین در امداد رسانی به سیل زدگان قابل تقدیر است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، رضا نگهبان در چهاردهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان تهران مشترک با شهرستان ورامین که با موضوع ارائه برنامه دستگاهها در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد از زحمات خالصانه فرماندار ورامین در سیل اخیر خوزستان و اقدامات شایسته شهرستان ورامین در امداد رسانی به سیل زدگان تقدیر کرد.
وی  با اشاره به اهداف ستاد باز آفرینی گفت :هدف اصلی برگزاری ستاد بازآفرینی شهری پایدار توانمندسازی مردم در محلات هدف که کمتر برخوردار هستند میباشد و تشکیل جلسات برای هرچه سریعتر رسیدن به اهداف مطلوب در این حوزه میباشد تا مردم که جامعه هدف ماهستند از خدمات و امکانات شایسته ای برخوردار شوند .
وی گفت : مصوبات جلسات ستادبازآفرینی شهرستان به مثابه مصوبات جلسات استان تهران است و تصمیمات مهمی اتخاذ میشود تا اتفاقات خوبی را در حوزه ستاد بازآفرینی شاهد باشیم .
وی اظهار داشت: ما باید در هرجایگاه و نقشی به وظایف خود به درستی عمل نموده و هم جهت باهم در این مسیر حرکت نماییم و از موازی کاری ها اجتناب کنیم ‌.
نگهبان افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی ۱۳ آبان خود به خوبی به تببین این مهم پرداخت که در کنار هم بودن ما میتواند توانمندیهای مارا در کنار هم به یک حرکت ارزشمند تبدیل نماید .
وی تصریح کرد: ما به خوبی میدانیم که کشور با منابع محدود مالی مواجه است و نباید ارزش افزوده ای که با تدبیر دولت در اختیار شهرادری ها و دهیاران قرار میگیرد صرف پرداخت حقوق و مزایا گردد و از انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی که در راستای رفاه حال شهروندان است غافل شد
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آبان 1398
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 14