En
تاریخ : پنجشنبه 16 آبان 1398
کد 4655

5 طرح بازآفرینی در حوزه آموزش و پرورش ورامین به تصویب رسیده است

نماینده اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت : 5 طرح بازآفرینی در حوزه آموزش و پرورش ورامین به تصویب رسیده است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، جواهرپور چهاردهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان تهران که مشترک با شهرستان ورامین و با موضوع ارائه برنامه دستگاه ها و با حضور تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت :برای ستاد باز آفرینی شهری در حوزه آموزش و پرورش ورامین ۱۴ طرح پیشنهاد شد که ازین تعداد ۵ طرح به تصویب رسید .
وی افزود: آموزش و پرورش خواستار افزایش پروژه ها در ستاد باز آفرینی است و در حال حاضر بخش جواد آباد دو پروژه را برای این ستاد ارایه کرده است .
وی اظهار داشت: یکی از عمده مشکلات آموزش و پرورش نبود سرانه فضای آموزشی در شهرک های جدید التاسیس است که باید با تخصیص سرانه های فضای آموزشی در این مناطق، دانش آموزان و خانواده های آنان را در امر تحصیل یاری رساند.
 جواهرپور گفت: بعد مسافت محل سکونت افراد تا مدارس در بعضی مناطق علاوه بر افزایش هزینه های مالی خسارات و مخاطرات جانی را به همراه دارد که باید در این زمینه اقدامات شایسته ای صورت پذیرد .
وی تصریح کرد: تراکم دانش آموزی در شهرستان ورامین ۳۵ نفر میباشد و مدارس این شهرستان غالبا ۴۰ سال قدمت دارند .
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 آبان 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 20