En
تاریخ : يکشنبه 4 خرداد 1393
کد 47

دست یابی به اهداف والای طرح تذکر لسانی نیازمند عزم ملی تمامی مردم و ناهیان از منکر دارد

فرماندار ورامین گفت : اجرای طرح تذکر لسانی آمران به معروف و ناهیان از منکر توطئه فرهنگی دشمنان را خنثی می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری در دیدار با خواهران بسیجی مجری طرح تذکر لسانی امر به معروف و نهی شهرستان ورامین گفت : دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی که در جریان جنگ سخت با شکست سنگینی از سوی جوانان ایران اسلامی مواجه شده اند تلاش دارند تا با تدارک جبهه جدیدی علیه ایران اسلامی به اهداف شوم خود دست یابند .

وی گفت : مقام معظم رهبری بارها درخصوص تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان ایران اسلامی به مسوولین و مردم هشدار داده و تذکرات لازم را در این خصوص ارائه فرموده بودند که توجه به این فرمایشات می تواند دشمن را در دست یابی به اهداف از پیش طراحی شده خویش ناکام سازد.

وی افزود : مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید در کنار مقوله اقتصاد بحث فرهنگ را نیز مطرح نموده بودند زیرا ایشان با شناخت کامل از راه های نفوذ دشمن ، راه های مقابله با آنان را نیز ارائه نموده اند که اجرای طرح تذکر لسانی یکی از این روش ها می باشد.

وی گفت : دست یابی به اهداف والای طرح تذکر لسانی نیازمند عزم ملی تمامی مردم و مدیریت جهادی مسوولین در حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر دارد.

وی تصریح کرد : متأسفانه بسیاری از افرادی که در جامعه با پوشش اسلامی مناسب ظاهر نمی شوند به دلیل ناآگاهی از رفتار خویش به این ناهنجاری دست می زنند که یقینا ارائه تذکر لسانی از سوی آمران به معروف که می باید با زبان نرم و مؤدبانه نیز همراه باشد می تواند آنان را نسبت به اشتباهی که مرتکب می شوند آگاه سازد.

خوانساری گفت : امر به معروف و نهی از منکر به نهاد و یا گروه خاصی از جامعه محدود نمی شود بلکه این وظیفه ای است که در قانون اساسی نیز به ادای آن تأکید شده و همه مردم باید خود را نسبت به آن مسوول دانسته و آن را اجرا نمایند .

فرماندار ورامین تأکید کرد : اگر نسبت به این مهم کوتاهی کنیم ، مشکلات اجتماعی و ناهنجاری های اجتماعی یک روز گریبان ما را نیز خواهد گرفت پس بهتر است از همین امروز خود را نسبت به اجرای این دو فریضه مسوول بدانیم و با تلاش و همدلی جامعه را عاری از بدی و زشتی کنیم .

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 خرداد 1393
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 691