En
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 4738

20 خبرنگار روند ثبت نام از داوطلبین مجلس در ورامین را پوشش خبری می‌دهند

رئیس حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک گفت: در جریان اجرای مرحله ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 20 خبرنگار خبرگزاری‌ها، روزنامه‌های سراسری، نشریات محلی و پایگاه‌های اطلاع رسانی روند فعالیت مرکز را پوشش خبری می دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، حسین کاغذلو در خصوص فعالیت اطلاع رسانی ثبت نام از داوطلبین مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر نصب بنر شرایط ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز شهرستان ورامین و بخش جواد، این بنرها در روستاهای پرجمعیت بخش‌های مرکزی و جواداباد شامل عبدل آباد، باغخواص، آبباریک و محمدآباد عرب ها نیز نصب گردید و برشورهای اطلاع رسانی در ادارات و ارگان‌های شهرستان توزیع شد.
با هماهنگی های صورت گرفته به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی فرمانداری های قرچک و پیشوا، از کلیه خبرنگاران و اصحاب رسانه دارای مجوز فعالیت به منظور پوشش خبری رویداد ثبت نام از داوطلبین دعوت به عمل آمد و برای افرادی که مدارک خود را تحویل دادند، کارت حضور صادر گردید.
در نخستین روز از ثبت نام داوطلبین، خبرنگاران صدا و سیما، خبرگزاری های ایرنا، مهر، ایسنا، فارس و آریا و نشریات محلی و الکترونیک در محل ثبت نام حضور یافته و با داوطلبینی که تمایل خود را اعلام کردند، مصاحبه انجام دادند.
کاغذلو گفت: این افراد در تمامی مراحل ثبت نام در محل فرمانداری ورامین حضور یافته و علاوه بر تهیه خبر و عکس، مطالب خود را با  استفاده از امکاناتی که در محل ثبت نام تهیه شده، به رسانه های خود ارسال کردند که نتیجه این فعالیت، بیش از 80 خبر، مطلب، گزارش تصویری و تحلیل در خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و فضای مجازی از نخستین روز ثبت نام از داوطلبان بود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 17