En
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 4742

بازدید رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران از حوزه انتخابیه ورامین

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران باحضور در فرمانداری ورامین، از روند ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشواو قرچک بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی ضمن دیدار با حسین کاغذلو فرماندار و سیداصغر تقوی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، از محل ثبت نام داوطلبین شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بازدید کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: داوطلبین شرکت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای از دادن وعده تبلیغاتی خارج از عرف و توان به مردم ندهند.
حجت الاسلام سید محسن محمودی در این بازدید گفت: انتخابات، مظهر اقتدار مردم و بیانگر مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و لازم است تا شرایط برای حضور با شکوه مردم فراهم شود.
وی با تقدیر از شرایط مناسب مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک در پذیرش از داوطلبان ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شرایط عادلانه برای حضور داوطلبان، نقش موثری در مشارکت عموم جامعه در این رویداد مهم سیاسی ایفا می‌کند که این امر در مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک نمایان و مشهود است.
محمودی افزود: اعلام حضور افراد و اقشار مختلف در انتخابات، زمینه را برای مشارکت عموم مردم فراهم می‌کند ولی داوطلبین نباید وعده‌های تبلیغاتی خارج از عرف و توان خود به مردم بدهند.
وی با بیان این که هر کس توان حضور در این عرصه را دارد وارد میدان شود گفت: افراد باید پیش از حضور در عرصه ثبت‌نام ظرفیت و توانمندی‌های خود را شناخته و با آگاهی و به دور از تبلیغاتی که در حوزه اختیاراتش نیست، مردم را به حضور در این عرصه ترغیب کنند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • ساعت 20
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 6