En
تاریخ : يکشنبه 1 دي 1398
کد 4791

جلسه ستاد انتخابات شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به ریاست حسین کاغذلو رئیس حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک برگزار شد.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان ورامین در این جلسه با تأکید بر لزوم عمل به قانون در تمامی مراحل انتخابات، از مسئولان کمیته های مختلف برگزاری انتخابات خواست تا در طول مراحل اجرایی انتخابات، بر اساس مر قانون عمل کرده و گزارش فعالیت های خود را به مسئولان ستاد ارائه دهند.
حسین کاغذلو افزود: مرکز حوزه انتخابیه ورامین،پیشوا و قرچک در مرحله ثبت نام از داوطلبان، اقدامات شایسته ای را انجام داد که این امر بازتاب مناسبی را نیز در استان تهران داشته که این نشان از تجربه بسیار خوب اعضای ستاد در ادوار مختلف است.
وی تصریح کرد: یکی از اقدامات مناسب مرکز حوزه انتخابیه ، اطلاع رسانی دقیق و مناسب از روند اجرای مرحله ثبت نام با حضور خبرنگاران رسمی در این مرحله از ثبت نام بود که این اقدام کمیته اطلاع رسانی، جای تقدیر دارد.
وی اظهار کرد: در حوزه پشتیبانی، مسئولان این کمیته موظفند تمامی نیازهای روز انتخابات را رصد و شناسایی کنند تا در روز برگزاری انتخابات، هیچ یک از شعب اخذ رأی با کمبود کمترین وسیله نیز مواجه نشوند.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 1 دي 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 48