En
تاریخ : يکشنبه 29 دي 1398
کد 4817

محموله کمک های مردم ورامین به مناطق سیل‌زده ارسال کردند

مدیر اجرایی موکب احباب‌الرضا(ع) ورامین از ارسال یک هزار و 200 بسته مواد غذایی و بهداشتی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، سیدرضا احمدی گفت: مردم نوع‌دوست شهرستان ورامین که در تمامی صحنه‌های اجتماعی و کمک به همنوعان خود، پیشتاز بوده‌اند، با همدلی و همراهی یکدیگر، بیش از یک هزار و 200 بسته مواد غذایی و بهداشتی به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال تهیه و به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال کردند.
وی افزود: این بسته‌ها شامل برنج، حبوبات، چای، سویا، رب‌گوجه فرنگی، سیب‌زمینی و لوازم بهداشتی به ارزش هر یک یک میلیون 600 هزار ریال می‌باشد.
وی اظهار کرد: علاوه بر این اقلام، لوازم مورد نیاز مردم از جمله لوازم گرمایشی و پتو نیز تهیه و به این مناطق ارسال می‌شود.
این عضو شورای اسلامی شهر ورامین اظهار کرد: مردم شهرستان ورامین در جریان زلزله کرمانشاه و سیل خوزستان نیز با برپایی موکب، نسبت به تهیه غذا و ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه به هموطنان اقدام کردند.
احمدی افزود: موکب احباب‌الرضا(ع) ورامین در منطقه چابهار مستقر شده و کمک‌های جمع آوری شده را بین مردم توزیع می‌کند.
وی تصریح کرد: مردم خیرّ و نیک اندیش می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به کارت موکب احباب‌الرضا(ع) نزد بانک ملی به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۱۷۱۰۸ واریز کرده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۰۷۵۲۸۰۰ تماس حاصل کنند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 29 دي 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 12