En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 4894

دعوت فرماندار ورامین از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

فرماندار شهرستان ورامین با صدور پیامی از آحاد مردم و مسئولان این شهرستان خواست تا با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، در پیام حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین آمده است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
وَالْفَجْرِ ، وَلَيَالٍ عَشْرٍ
۲۲ بهمن ماه سالروز به ثمر نشستن نهال ارزشمند انقلاب اسلامی است که در آن ملت متدین ایران اسلامی با تبعیت از امام راحل، انقلابی را به ثمر رساندند که امروز به الگویی برای تمامی ملت‌های آزادیخواه جهان تبدیل شده است.
دشمنان قسم خورده نظام که هیچ‌گاه تاب دیدن پیشرفت‌های ایران اسلامی را ندارند، درخیال خام خود نابودی این انقلاب را در سرمی‌پرورانند غافل از این که مردم ایران هیچ‌گاه دست از ارزش‌هایی که برای تحقق آن هزاران شهید تقدیم اسلام کرده‌اند، دست بر نمی‌دارند.
مردم ایران اسلامی دو رویداد مهم راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را پیش رو دارند و یقینا با حضور در مراسم جشن پیروزی انقلاب، خود را برای خلق حماسه‌ای عظیم در عرصه انتخابات آماده می‌کنند.
امروز ملت ایران اسلامی خود را برای خلق حماسه ای سیاسی در انتخابات دوم اسفند ماه آماده می کند و بی‌شک، حضور در جشن پیروزی انقلاب  و راهپیمایی 22 بهمن زمینه تحقق این حماسه سیاسی با حضور حداکثری مردم را فراهم می کند.
اینجانب به عنوان نماینده دولت در شهرستان ورامین ضمن از آحاد مردم ایران اسلامی به ویژه مردم شهرستان ورامین که نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی با حماسه خونین کفن‌پوشان در قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ داشتند دعوت می‎کنم که با حضورپرشور در راهپیمایی 22 بهمن، زمینه ساز تحقق حماسه‌ای دیگردر تاریخ سراسر افتخار این دیار باشند.
حسین کاغذلو
فرماندار شهرستان ورامین
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 12