En
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398
کد 4895

راهپیمایی با شكوه 22 بهمن در ورامین برگزار شد

همزمان با در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل، مردم ورامین با برپایی راهپیمایی عظیم و دشمن شکن، عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به اثبات رساندند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه شهرستان ورامین با حضور در راهپیمایی با شكوه 22 بهمن، جلوه هایی از عشق به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشته و بار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید میثاق كردند.
حسین کاغذلو فرماندار ورامین به همراه معاونی، اعضای شورای تأمین، بخشداران و رؤسای ادارات نیز دوشادوش مردم در این راهپیمایی با شکوه حضور پیدا کردند.
حضور پرشور جوانان و آینده سازان ایران اسلامی در كنار موی سپیدان و یادگاران انقلاب اسلامی جلوه‌هایی از عشق پیوستگی نسل‌های مختلف انقلاب را نشان‌ داد و ثابت کرد حتی جوانانی كه امام راحل و انقلاب اسلامی را درك نكرده اند نیز به آرمان‌های آن پایبند بوده و از میراث پدران خود به خوبی حراست می كنند.
جوانان ورامین دست در دست پدران خود همچون كفن پوشان قیام خونین 15 خرداد سال 42 كفن بر تن كرده بودند تا این پیام را به جهانیان و به ویژه دشمنان قسم خورده نظام مخابره کنند که در راه دفاع از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی حاضرند تا جان خود را نیز فدا كنند.
مردم در حال که پلاکاردهایی با مضامین مقاومت در برابر استکبار در دست داشتند، فریاد های مرگ بر آمریكا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آل سعود ، هیهات من الذله ، ما اهل كوفه نیستیم علی تنها بماند، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست ، سر دادند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 بهمن 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 9