En
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398
کد 4902

اعضای هیأت بازرسی انتخابات ورامین گرد هم آمدند

اعضای هیأت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به منظور هماهنگی بیشتر در نظارت بر امر انتخابت گرد هم آمدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، رئیس هیأت بازرسی انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک در این مراسم گفت : هیأت‌های بازرسی، نقش مهمی در برگزاری انتخابات سالم بر عهده دارند لذا اعضای هیات و فعالان این حوزه باید حضوری فعال و قانونمند در صحنه برگزاری انتخابات داشته باشند.
رضا کارخانه افزود:هیأت‌های بازرسی در انتخابات پیش رو موظفند تا رعایت قانون و حفظ بی طرفی را در دستور کار خود قرار دهند و برای آن‌ها مهم نباشد که چه کسی با آراء مردم به عنوان نماینده انتخاب می‌شود.
وی تصریح کرد:  بر اساس قانون، بازرسی از جریان انتخابات با هدف صیانت از آراء مردم که حق‌الناس است، در دستور کار قرار دارد و روند بازرسی باید به گونه‌ای باشد که هیأت‌های اجرایی، کار خود را در بستر قانون انجام دهند.
وی با اشاره به این که ۱۷۵ نفر بازرس، بر روند برگزاری انتخابات نظارت می‌کنند گفت: در جریان برگزاری انتخابات، ۱۷۵ شعبه آراء مردم را در دو بخش جوادآباد و مرکزی جمع آوری می‌کنند که هر شعبه، یک بازرس در اختیار دارد.
رئیس هیأت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک تصریح کرد: ۲۵ بازرس نیز به صورت رزرو آماده خدمت رسانی در روز انتخابات می‌باشند.
کارخانه با اشاره به این که آغاز فعالیت تبلیغات انتخاباتی نامزدها از روز پنجشنبه ۲۴ بهمن‌ماه آغاز می‌شود از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلفات انتخاباتی به ویژه در حوزه تبلیغات زودهنگام، مراتب را با استفاده از شماره تلفن ۳۶۲۵۴۱۶۲ و یا سامانه پیامک ۵۰۰۰۲۰۳۶ به اطلاع هیأت بازرسی و نظارت بر انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک برسانند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 بهمن 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 26