En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 4940

حضور پرشور مردم ورامین در شعب اخذ رأی

مردم ولایت مدار شهرستان ورامین بار دیگر با حضور در شعب اخذ رأی صلابت حضور خود را دفاع از نظام ثابت کرده و با حضور حماسی خود بار دیگر گل کاشتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، مردم هميشه در صحنه شهرستان ورامين از نخستين دقایق برگزاري انتخابات تا آخرین زمان برگزاری یازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، در شعب اخذ رأی حضور یافته و حماسه حضور را خلق کردند.
مردم ورامین از نخستين لحظات آغاز انتخابات، در شعب اخذ رأی حاضر شدند و برخی نیز پیش از آغاز انتخابات پشت درب‌های شعب ایستادند تا رأی خود را در دفاع از نظام به صندوق انداخته و خود را در آینده نظام سهیم کنند.
مردم ورامین در قیام خونین 15 خرداد سال 42، کفن پوش جان خود را تقدیم اسلام کردند، بار دیگر با حضور در شعب اخذ رأی ثابت کردند که فرزندان خلفی برای پدران شهیدشان هستند و هیچ گاه دست از انقلاب بر نمی‌دارند.
فرماندار ورامین و رئیس هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک گفت : ۴۲۱ شعبه  اخذ رأی، آراء مردم حوزه را جمع آوری می کند.
حسین کاغذلو افزود: در این دوره از انتخابات، ۱۴۴ شعبه در شهر ورامین، ۵۸ شعبه در شهر پیشوا، ۱۳۹ شعبه در شهرستان قرچک، ۳۱ شعبه در جوادآباد ورامین و ۲۳ شعبه در جلیل‌آباد پیشوا مستقر خواهد شد.
وی تصریح کرد: از مجموع این شعب، ۷ شعبه سیار و مابقی ثابت می‌باشند، ضمن این که ۸ شعبه در شهرستان ورامین و ۶ شعبه در شهرستان قرچک به منظور رفاه حال بانوان، به صورت اختصاصی به این افراد اختصاص یافته است.

وی افزود: در این دوره از انتخابات، 20 نامزد شامل 18 مرد و 2 زن برای کسب یک کرسی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین ،پیشوا و قرچک با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • ساعت 21
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 111